Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/24/19 in all areas

 1. 9 points

  Version

  6071 downloads

  Rar Şifresi : 123 Kullanım ile ilgili detaylar Satın Aldıklarım sayfanızdadır.
 2. 6 points

  Version

  6122 downloads

  Nasıl kullanılacağı ile ilgili anlatıma "Satın Aldıklarım" sayfanızdan "Yönet"e basarak ulaşabilirsiniz.
 3. 5 points

  Version 11.20

  1353 downloads

  Rar Şifresi : 123 Kullanım ile ilgili detaylar Satın Aldıklarım sayfanızdadır.
 4. 4 points
  Özetlemek gerekirse "ban riski olmayan hile olmaz". Programlar genelde yakalanmazlar dolayısıyla belli etmediğiniz sürece ban riski düşüktür. Ancak bazen siz belli etseniz de belli etmeseniz de oyun programı algılamayı başarabilir. Bazı oyunlarda yıllardır hiç ban sorunu yaşanmazken bazı oyunlarda zaman zaman sorun olabilir ve program güncellenir. Banlanan programı satmayız, ancak zaman zaman yakalanıp güncellenmek bu işi doğasıdır. Dolayısıyla kaybettiğinizde üzüleceğiniz hesaplarda hile kullanmamalısınız. Size ban garantisi veren siteler ise açıkça dolandırıcılık yapıyorlar. Bu size gerçek hayatta ölümsüzsünüz demeleri gibi bir şey. 1 Dakika sonrasını Allah bilir , hiçbir şeyin garantisi olamaz.
 5. 3 points

  Version

  1322 downloads

  Rar Şifresi : 123 Kullanım ile ilgili detaylar Satın Aldıklarım sayfanızdadır.
 6. 3 points

  Version

  4242 downloads

  Nasıl kullanılacağı ile ilgili anlatıma "Satın Aldıklarım" sayfanızdan "Yönet"e basarak ulaşabilirsiniz. Rar Şifresi : 123 LIB gerekli programlardır Loader hile dosyasıdır.
 7. 3 points

  Version 3.1

  466 downloads

  VMODZ - SYS Changer ile PUBG Lite gibi oyunlardaki donanım yasaklarını kaldırabilirsiniz. Önce ip-change.bat dosyasını daha sonra ise programı yönetici olarak çalıştırın Change SYS butonuna ardından OK butonuna basın.
 8. 3 points
  15 aydır vmodz üyesiyim şimdiye kadar 15 defa satın alım yaptım ve hiçbirinde sorun yaşamadım admin ve moderatör arkadaşlar son derece duyarlı ve bilgili ellerinden geldiğince yardımcı oluyorlar enson güncelleme sonrası yaşadığım sorun ile gayet sabırlı ve anlayışlı bir şekilde ilgilenip sorunumu çözdüler ayrıca kullanamadığım süreyi göz önünde bulundurarak süremi uzattılar [ ayrıca burada olumsuz ve kaba bir şekilde yorum yapanlar muhtemelen birilerinin maşalığını ve goygoy culuğunu yapıyorlardır ]
 9. 3 points
  Şaka gibi Çok pardon ancak sorun yaşadığınızı anlayabilmek için bize vahiy gelmesini mi bekliyosunuz ? Sorunum var diye konu açmadan gelip buraya "sorun yaşadım yardım etmiyorlar" diyosunuz. Şaka mısınız siz ? Konunuzu silmiyorum ki sizin gibi art niyetli insanlara ne olduğunu diğer insanlar görebilsin. Forum üyeliğiniz yasaklandı, satın aldığınız ürün aktif kalacak sürenizin sonuna kadar kullanabilirsiniz. (Bakın halen hakkınızı koruyoruz)
 10. 3 points
  Merhaba, Oyun yaptığı güncelleme ile tüm pak hilelerini çok riskli hale getirdi bu nedenle şu an viphack'i kullanmanızı önermiyoruz. Bugünden geçerli olmak şartıyla program güncellendiğinde tüm kayıp süreler telafi edilecektir. Kayıp süre telafisi bugün ile - güncellendiği gün arasında olacaktır. Yani ben güncellendiğini bilmiyordum gibi bir ifadeyle program güncel olmasına rağmen kullanmadığınız sürelerin telafisi olmaz.
 11. 3 points
  Babamdan çok bu siteye güveniyorum hiç bir zaman yarı yolda bırakmıyolar her zaman destek
 12. 2 points
  Güzel yorum için teşekkürler. VModz'da her şeyin bir nedeni vardır, 11 yıllık bir platform olduğumuz için koyduğumuz her kural, uyguladığımız her yöntem geçmişte yaşadığımız sorunlar nedeniyle tecrübe sonucu oluştu. Dolar ile fiyatlandırma da bunlardan biri. Örneğin bir ürünü 10 dolara satıyoruz, 10 dolar bugün 84 lira , yarın 87 lira oluyor vs. müşteriler hep zam yapıyoruz diye şikayet ediyorlardı. Üstelik o zamanlar dolar bi bakıyosunuz 5.5 lira olmuş bi bakıyosunuz 7.5 lira olmuş yani fiyat birden bire 55 liradan 75 liraya çıkabiliyordu. Bu yüzden sabit bir fiyat olması için dolar olarak görüntüleniyor ve satın alırken TL'ye dönüşüyor. Tekrar teşekkür ederiz.
 13. 2 points
  Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Bir konuya açıklık getirmek isterim. Hilelerin dolar ile olmasının sebebi hilelerin üreticilerinin biz olmamasından kaynaklanıyor, yani biz hileleri yabancı üreticilerden DOLAR ile satın alıp sizlerle buluşturuyoruz. Yani dolar ile alıp dolar ile satıyoruz, eğer dolar ile alıp TL ile satsaydık dolar kurunda ki hareketlilikten dolayı sabit fiyatı garanti edemezdik çünkü sürekli dalgalanmalar olacak ve bu da sizin satın alacağınız fiyata yansıyacaktı. Bunun olmasını istemediğimiz için böyle bir fiyat politikası güdüyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, bizden ürün satın alan her müşterimizin her konuda ki desteğine özverili bir şekilde koşup çözüm odaklı çalışıyoruz. Temel gayemiz müşteri memnuniyeti ve hiç bir müşterimizin mağdur olmaması, İyi forumlar.
 14. 2 points

  Version 11.21.1

  306 downloads

  Rar Şifresi : 123 Kullanım ile ilgili detaylar Satın Aldıklarım sayfanızdadır.
 15. 2 points
  Bunun adına ne denir biliyo musunuz ? Söylemeye dilim varmıyor ama siz anladınız bence. Öncelikle artniyetli olduğunuzun en büyük kanıtı Vip Destek bölümüne konu açmanız gerektiğini bilmeniz ve Vip Destek dışına konu açıldığında kapatıldığını bilmenize rağmen buraya gelip bakın şimdi bu konuyu kapatacaklar demeniz. Bu konuyu herkesin görebilmesi için silmiyorum. Bu artniyetli arkadaşımızın forumda açtığı tek konu bu. Bundan başka hiçbir konusu yok. Bizden destek istemedi, yaşadığı sorunu bildirmedi. En ucuz hileyi satın alarak bakın satın aldım algısı yarattı ve ilgilenilmediğini iddaa etti. Biz böyle karaktersizliklere ban ile karşılık veriyoruz. Arkadaş sitenin kurallarını gayet iyi biliyor bakın aşağıdaki cümlesi ne şekilde ;
 16. 2 points
  Norm Ender şu zamanın çocukları(15-20 yaş aralığı) için çok tanınan biri olmayabilir ancak bizim tayfamız için Eksik Etek ile tanınan , Rap'in tam anlamıyla yaramaz çocuğu diyebileceğimiz kişidir. 15 yıl kadar önce Ceza ve Sagopa imparatorluklarına savaş açabilecek kadar gözükara biriydi. Tabi o zamanlar diss demek küfür demekti ve Norm Ender bu konuda çok başarılıydı. Bunun gençlikten kaynaklandığını düşünebiliriz çünkü vaktiyle sagopanında baştan sonra küfürlü olan parçaları vardı. Neyse, zaman geçti ve Norm Ender de büyüdü ve olgunlaştı. Şimdilerde ara sıra kendini çok sağlam bir şekilde hatırlatıp ortadan kayboluyor. Son zamanlarda ortaya çıkan Ezhel ve Ben Fero gibi rapçilerin Hip Hop'un namusunu kirlettiğini düşünmüş olacak ki bunu temizlemek için bir anda bomba etkisiyle yeniden mekana giriş yaptı. Seçtiği şarkı ismiyse manidar : Mekanın Sahibi Şarkıya Fero'nun tarzıyla başlayıp ufak ufak Ezhel'e dokunduruyor , ikinci kısmı ise tamamen Ezhel'e ayırıp şarkı sonunda Fero'ya öldürücü darbeyi indiriyor. Ezhelin Küvette Sex gibi saçma sapan şarkısına "Bizde küvet yok duşa kabin" cümlesi ile "biz işimizi ayakta görürüz" cevabını vermiş. Anlayana Şarkı içerisinde onlarca vurucu cümle var ancak beni bitiren şarkı sonundaki Fero'nun "Kardeşler için, zenciler için" şarkısına atıfta bulunan "Sülalen İçin Hıdıdı Hıdıdı Al Bitch !" kısmı oldu. Norm Ender bu şarkısıyla resmen Kral'ın Dönüşünü yaşattı ve rap'in ufak çocuklarını tokatladı diyebiliriz. Bu şarkıya Ezhelden 24 saat içinde yanıt geldi ve Ezhel - Lolo isimli şarkıyı yayınladı. Bu şarkıyı dinlediğimizde Norm'a cevap vermenin yanından dahi geçemediğini görüyoruz. Norm Ender tabiri caizse Sagopa ve Ceza'nın bulunduğu devler liginde zirveye oynayamasa da diğer tüm rapçilerin içerisinde açık ara zirvede yer alıyor. Ve zaman zaman bu insanlara haddini bildirmek için dilini acımasızca savurup yargı dağıtıyor.
 17. 2 points

  Version

  404 downloads

  Kullanım ile ilgili detaylar Satın Aldıklarım sayfanızdadır.
 18. 2 points
  Menüden sadece espyi açtığınızda sorun yaşamazsınız. Ancak belli etmemeniz gerek.
 19. 2 points
  Kendiniz belirttiğiniz gibi her hilede ban riski mevcuttur. Bizdeki hileler anticheat koruması sağlıyor. Pubg lite loader üzerinden giriş yapıyorsunuz gerekli talimatlar hileyi satın aldıktan sonra size özel oluşturulmuş satın aldıklarım sayfasında yer almaktadır key ile teslimat yapılıyor hilelerimizin çoğunda ancak key ile teslimatı olmayan ürünlerde mevcut şu an flashbelleğe atılıp çalıştırılan ya da injeksiyon metodu ile kullanıcıyı yoran metotlar kullanmıyoruz.
 20. 2 points
  Beyefendinin 30 dakika içinde açtığı 6. konu bu Hangisine nereden yanıt vereceğimizi şaşırdık. Bu davranışı sürdürmeyeceğini ümit ediyorum yoksa yardımcı olamicaz. Biz de insanız bazen pcde olamayabiliyoruz.
 21. 2 points
  ESP ESP Box ESP Distance ESP Name Aimbot Aimbot Aim FOV Aim Key Aim Position Aim Speed Colors Aiming Range Color Enemy Color Others - Skip knocked / Faster refresh on knocked enemies - No Recoil - High Jump
 22. 2 points
  Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı ve konu sahibine 1 uyarı puanı verildi. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 23. 2 points
  VFX Gameloop Donduruldu diyor yeni satın aldım aftive edemedim yardımcı olurmusunuz
 24. 2 points
  Merhaba hileyi satın aldım fakat kurmama ragmen calıstıramadım belkide düzdün kuramadım boşa para ödedim yani. Destek talep etmem ragmen kimse umursamadı resmen soygun baska birsey değil. Bir daha asla birsey satın almam sizden. Alacak arkadaşlarda iyi düşünsün para kolay kazanılmıyor..
 25. 2 points
  Merhaba arkadaşlar bende sizin gibi alsam mı almasam mı diye çok tereddüt ettim hatta bu süre 5 ay falan oldu Sürekli siteye giriyordum hileleri inceleyip sepete ekleyip sonra tekrar çıkıyordum çünkü hilenin bizzat satıldığı bir sayfada değildim hileyi satın alıyordum hile asıl satıcıdan site aracılığı ile teslim alınıp sonra bana teslim ediliyordu bu süreç benim için biraz riskliydi, fakat şu yeni site düzenine geçtiklerini görünce ve satın alımların 7/24 otomatik teslim edildiğini görünce içimde ki o şüphe bir nebzede olsa azaldı. Sonra hiç düşünmeden almak istediğim programı sepete ekledim ne olacaksa olsun dedim satın alım işlemini gerçekleştirdim işlemi gerçekleştirmem 30 saniyemi falan aldı hemen ardından bi baktım bana özel açılan bölümden satın aldığım programın ürün etkinleştirme anahtarı bana anında teslim edildi ve nasıl kullanmam gerektiğini adım adım anlatan bir yazıyla karşılaştım açıkçası bu kadar hızlı olacağını tahmin etmiyordum adımları takip ederek kurulumu yaptım ve ENJOY Sizde alsam mı almasam mı diye tereddüt ediyorsanız kesinlikle bu endişelerinizi bir kenara bırakın ve benim gibi çok geç olmadan satın alımınızı yapıp aldığınız ürünün tadını çıkarın...
 26. 2 points
 27. 2 points
  2015 den beri bu siteden hile alıyorum şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım ,biraz sabırlı olmak lazm,bazen kendimizden kaynaklı sorunlar nedeniyle hileyi açamıyoruz.özellikle satın alırken kullanma klavuzunu dikkatli okumak lazm
 28. 2 points
  her yazdığımda bana dakkasında destek oldukları için teşekkür ediyorum ...
 29. 2 points
  facebook DİSCORT sayfa üzerinden fark etmiyor ilgilidir adminlerimiz .
 30. 2 points
  bn herzmn alıyorum sıkıntı yaşamadım bayadırda uyeyim
 31. 2 points
  Haftasonu eklenecek
 32. 2 points
  Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz
 33. 2 points
  Aklımızda olan bir konu
 34. 2 points
  Merhaba, Viphack güncellendi ve kullanıma hazır, Mevcut süresi bulunan müşterilerimiz PUBG Vip Destek bölümünde destek konusu açarak kalan sürelerini alabilirler.
 35. 2 points
  Merhaba, PUBG Viphack adını verdiğimiz Pak hilesi olarak bilinen oyun dosyaları üzerinden değişiklik yapılarak elde edilen hileler çok uzun bir süredir sorunsuz devam ediyordu. Öyle ki geçtiğimiz aylara kadar Viphack 1 yıl boyunca hiç fixlenmeden yoluna devam etti, oyunun yaptığı güncellemeler pak dosyalarıyla ilgili olmadığı için bu hilede hiç sorun çıkmadı. Oyun genel olarak wallhack aimbot tarzı oyundaki rekabeti ciddi derecede etkileyen hileleri engellemeye yönelik çalışmalar yapıyordu , Viphack gibi renkli eşya , sekme oranı gibi özellikler pek ciddi hileler değildi sonuçta ancak bu durum değişti. Oyunun son yaptığı güncellemeler tamamen Pak hilelerini engellemeye yönelik güncellemelerdi, bu yüzden her defasında Viphack güncellemeye ihtiyaç duydu. Oyun pak hilelerine kafayı öyle taktı ki bundan 3 güncelleme önce pak hilelerinin sonu geldi diye düşünmüştük ancak üreticiler bir şekilde bir yol buldular. Geçen gelen güncelleme yine ciddi bir güncellemeydi ve yine hilenin sonu geldi diye düşünürken bir yol daha bulundu. Oyun yaptığı son güncellemeyle bu yolu da kapattı ve şu an büyük ihtimalle Pak hilelerinin sonu gelmiş gibi görünüyor. Bütün ümidimiz önceki güncellemeler gibi bir yol bulunması fakat üreticiler şu an için mümkün olan tüm yolların başarısız olduğunu duyurdular. Bugün dünyanın en iyi pak hilesi üreticilerinden birinin yaptığı açıklama tam olarak şu şekilde ; " I guess I won't make it this time. Because all possible methods are closed " Çeviri kullanmaya erinenler için tercüme edelim ; " Sanırım bu sefer başaramayacağım. Çünkü mümkün olan tüm yöntemler kapatıldı " Peki bu durumda ne olacak ? Öncelikle dünya üzerinde herhangi biri herhangi bir yol bulmayı başarırsa bu yöntem örnek alınıp Viphack güncellenecek. Ancak hiçbir yol bulunamazsa PUBG Makro üzerinde bir çalışma başlatıldı ve yakında Makro ürününün hazır olmasını bekliyoruz , bu durumda aktif süresi bulunan herkese Makro ücretsiz olarak verilecek. Ücretimizi geri alamaz mıyız ? Bu sorunun yanıtını zaten biliyorsunuz ancak yine de kısaca açıklayalım. Ürünü satın alırken oyunun ne zaman nasıl önlemler alınacağı bilinemeyeceğinden iadenin mümkün olmadığını kabul ederek alıyoruz. Bu nedenle satın alan herkes "iadenin mümkün olmadığını kabul ediyorum" kutucuğunu işaretleyerek satın alıyor. Bu nedenle üreticiden iade almamız mümkün değil ancak bir şekilde program güncellendiğinde herkesin kayıp sürelerini telafi ettirebiliriz. Veya Makro üretimi tamamlandığında bunun sizlere ücretsiz verilmesini sağlayabiliriz. Burada sadece küçük bir istisna var , program fixlendikten sonra satın alanlar (son 2 gün içinde), yani paralarını henüz üreticiye göndermediklerimiz istedikleri taktirde iade alabilirler. İade alıp alamamanın tek kuralı ücretin üreticiye henüz aktarılmamış olmasıdır. Bizlerin üretici olmadığımızın ve her şeyden önce yaratma gücümüz olmadığının(haşa) farkına varmanızı ve " ben onu bunu bilmem kardeşim, bunu halledeceksiniz ! " tarzında bir davranış sergilememenizi rica ediyoruz. Durumun can sıkıcı olduğunun çok net farkındayız ancak hiç kimse kendisine bu durumdan söz edilmemiş gibi davranıp kendisini yasaklatmasın lütfen. Zira makroyu ücretsiz alma hakkından kendinizi mahrum etmiş olursunuz. Ayrıca lütfen şunu da unutmayın , PUBG Aristan yaklaşık 5 ay boyunca güncellemede kaldı ve dün güncellendi , Yine Paradox yaklaşık 3 ay güncellemede kaldı ve geçtiğimiz günlerde güncellendi, Viphack daha önce 2 ay güncellemede kaldı ve güncellendi . Yarının ne getireceğini bilemeyiz.
 36. 2 points
  - Universal Streaming Support (Yayın yaptığınızda veya video kaydı aldığınızda hile görünmez) Aimbot Enable Autoshoot Enemies Only Rage FOV Hitscan Auto Stop Limit Spread Smoke Check Human Shoot Silent Aim Smooth Aim Auto Wall Sticky Aim Fake Edge AA Ignore Friends Anti-Aim Yaw [DOES SHOW TO SPECTATORS, TEAMMATES. AND IN DEMOS!] Anti-Aim Pitch [DOES SHOW TO SPECTATORS, TEAMMATES. AND IN DEMOS!] Auto Duck Auto Scope Aim Key Aim Bone Field of View Smooth Value Minimum Damage Minimum Spread Aim Assist Aim Assist Enable (Can be seen by spectators due to Perfect Silent being patched) Aim Assist Autoshoot Aim Assist Key Aim Assist FOV Aim Assist Accuracy Aim Assist Minimum Damage Trigger Bot Enable Auto Shoot Recoil Prediction Trigger Burst Trigger Burst Minimum Shots Trigger Burst Maximum Shots Trigger Dash Trigger Key Trigger Spot Trigger Delay Trigger Auto Wall Auto Knife Knife Team Trigger Minimum Damage Accuracy No Recoil Use Recoil Sliders Legit No Recoil Sniper Control No Visual Recoil Skip Pause Pitch Accuracy Yaw Accuracy Visuals: (Note: Long Distance ESP is server sided. If you can't shoot through it then ESP will not show through it.) Chams Visible Only Show C4 Show Weapons Enemies Only Use Toggle Boxes Names Distance Player Weapons Skeleton Crosshair Show Rank Show Wins Barrel ESP Glow ESP Streaming Mode Health Armor Nades Recoil Dot No Recoil Dot Show FOV Skin Changer Radar 2D Radar Radar Blip Colors Radar Blip Size Resize / Move Radar Radar Range Show Local Blip Show Enemy Blips Show Team Blips Center Radar Button Show Radar Cross Transparency Adjustment Chams Enemy Visible Enemy Invisible Friends Visible Friends Invisible Colors Customizable Chams [Enemy / Team, Visible / Hidden] Customizable ESP [Enemy / Team, Visible / Hidden] Customizable C4 [Visible / Hidden] Customizable Weapons [Visible / Hidden] Customizable Radar [Enemy / Team / Local] Customizable Glow [Enemy / Team] Misc Bunnyhop Auto Pistol Weapon Configs Menu Tooltip Spectators Fake Lag Engine Radar Radar Radar Cross Team Radar Radar Center Blip No Flash Auto Strafe Anti AA Trace Nades Fake Lag Rate Positions Customizable Menu position with the mouse Keys First Customizable Save Key Second Customizable Save Key First Customizable Load Key Second Customizable Load Key Customizable Aim Key Customizable Trigger Key Settings Save Settings Load Settings Autoload Settings Weapon Settings Anti-Cheats: VAC3 Undetected Secure Hack Streaming System
 37. 2 points
 38. 1 point

  Version

  21 downloads

  Rar şifresi : ring
 39. 1 point
  4.4 ve 7.1 de çalışır.
 40. 1 point
  1 Pc de istediğiniz kadar hesapla kullanabilirsiniz ancak 2 pc için 2 ürün almanız lazım
 41. 1 point
  Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.
 42. 1 point
  Maalesef telefonda çalışan hilemiz şu an için mevcut değil.
 43. 1 point
  Program güncellemesi genelde ne kadar sürer ? Programların güncellenmeleri ile ilgili tahmini bir süre yok. Genelde güncellemeler ilk 24 saat içerisinde yapılıyor ancak bazen oyunun aldığı önlemleri aşmak , sorunları gidermek günler veya haftalar sürebilir. Ne zaman güncellenir ? sorusuna yanıt verebilmek çok isterdik ancak ne zaman güncelleneceğini güncellemeyi yapan kişi dahil hiç kimse bilemez. Biz bunu söylediğimizde müşteri doğal olarak 5-10 yıl sürecek gibi bir psikolojiye girip saçma tavırlar sergileyebiliyor ancak biz güncellemenin süresi belli değil diyoruz, uzun sürecek demiyoruz. Bu süre belli değil, belki 5 dakika sonra güncellenecek, belki 5 gün , 5 hafta veya 5 ay. Süre belli değil.
 44. 1 point
  teşekkürler sizi tanımak güzeldi.. sağlıcakla
 45. 1 point
  Merhabalar yıllardır point blank için hile yapmıyorsunuz. Yüzlerce talep var yeni vip hackler çok basarısız.Bu konuda bi çalısmanız var mı ? Olsa cok guzel olur cunku
 46. 1 point
  Değerli müşterilerimiz, 2004 sürümünden daha düşük Windows 10 versiyonlarında ürünlerimizi başlatma yeteneği engellendi. Yani sürüm güncellemesi yapmadığınızda ürünlerimizi çalıştırırken sorun yaşayabilirsiniz. Yani ürünlerimiz yalnızca 2004 sürümlerinde çalışır. Biz sorunsuz kullanım için 2004 sürümünü yüklemenizi veya güncellemenizi tavsiye ederiz. 1909 sürümünde kullanan müşterilerimize güncelleme yapmalarını öneririz. Windows 10 Güncelleme asistanını kullanarak kolaylıkla güncelleme yapabilirsiniz. https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=799445 Our Customers, as they said recently. Blocked the ability to launch our products for games with BE/EAC on Windows 10 lower than the 2004 version. That is, it only works on versions 2004, we recommend that you install/update to version 2004. This program Windows 10 Update Assistant will help you with this: https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=799445
 47. 1 point
 48. 1 point
 49. 1 point
  Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.
 50. 1 point
  Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.
×
×
 • Create New...