Jump to content
Duyurular   
 • Fortnite Hilesi Sitemize Eklenmiştir.
 • Cod Mobile Hilesi Sitemize Eklenmiştir.
 • PUBG Aristan Güncellendi.
 • PUBG Lite H4ck Sitemize Eklenmiştir.
 • Hyper Ürünleri Sadece Win 10 ve İntel İşlemci İçindir.
 • Sitemize Rust - R6 - Arma 3 - Black Squad hileleri eklendi.
 • VModzNet

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

Administrator
 • Content Count

  13,238
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  69

Everything posted by 𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

 1. Sorunuzu anlayamadım ama winrar şifresi : 123
 2. Merhaba eğer gecikiyorsa ödeme onaylanmamış demektir. Ödeme adımına gelip tekrar bildirim yapın. Bilgileri doğru girdiğinizden emin olun
 3. Discordumuzu forum ana sayfası sağda görebilirsiniz. Discord misafir kanalına girebilirsiniz , oradan benimle görüşebilirsiniz. Asıl discord kanalına girmek için satın almak zorundasınız. Saçmasapan kişilerin kanala girmesini önlüyoruz bu şekilde.
 4. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 5. Telefon hileleri genelde rootlu cihazlar için var. Kimseye root nedir nasıl yapılır anlatamayız çünkü biz de bilmiyoruz
 6. Şu an için win10 da çalışıyor hepsi, pcnizi güncellemenizi öneririm.
 7. https://forum.vmodz.net/store/category/46-cod-mobil-ds-hack/ Anlatım size teslim ediliyor.
 8. Satın aldıklarım sayfanızda satın aldığınız ürünün karşısındaki YÖNET e basarak keye ulaşabilirsiniz.
 9. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı ve konu sahibine 1 uyarı puanı verildi. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 10. PB hilesi satmıyoruz, neden diye sormak çok saçma değil mi ? Bir manav bir çok meyveyi satıpta ananas satmıyorsa ona gidip neden satmıyorsun diye sormak gibi saçma bir durum Var olanları alabilirsiniz.
 11. Sitemizde Zula Hilesi Satılmamaktadır
 12. Böyle bir üyelik yok orada şu an
 13. Merhaba, forum.virtual-advantage.com da kendinize bir üyelik açın ve bu üyeliği mail ile onaylayın. Bana üye adınızı söyleyin, üyeliğinize 1 aylık warface eklenecek. Bu üyelikle hileye gireceksiniz.
 14. Deneme talep etmeniz normal, ben diğer sorunuzu kastetmiştim. Bizler üretici veya oyuncu değiliz , sizler için satın alıp size teslim ediyoruz. Dilerseniz kendiniz de Virtual-Advantage.com dan satın alabilirsiniz veya orada özelliklerini inceleyebilirsiniz.
 15. Merhaba, Oyun yaptığı güncelleme ile tüm pak hilelerini çok riskli hale getirdi bu nedenle şu an viphack'i kullanmanızı önermiyoruz. Bugünden geçerli olmak şartıyla program güncellendiğinde tüm kayıp süreler telafi edilecektir. Kayıp süre telafisi bugün ile - güncellendiği gün arasında olacaktır. Yani ben güncellendiğini bilmiyordum gibi bir ifadeyle program güncel olmasına rağmen kullanmadığınız sürelerin telafisi olmaz.
 16. Zaten cevabı verilmiş olan soruyu tekrar sormanın anlamı nedir ? Üstelik diğer konuları da spamlıyosunuz. Yasaklandınız @Ceyhun352
 17. Sorununuz her neyse konu açıp yanıt bekleyin, başkasının konusunu sabote edemezsiniz.
 18. bu soruları hakaret olarak görüyorum. Lütfen bizi araştırın kararınızı öyle verin. Deneme şansınız yok.
×
×
 • Create New...