Jump to content
Duyurular   
 • Valorant Spoofer Sitemize Eklenmiştir.
 • Orijinal PvPlus Lol Script Sitemizde Bulunmaktadır.
 • Orijinal Toir Plus LoL Scripti sitemize eklenmiştir.
 • Tüm Stoklar Sıklıkla Yenilenmektedir.
 • Valorant Hilesi Sitemize Eklenmiştir.
 • Call of Duty : MW - COD Warzone hilesi sitemize eklenmiştir.
 • PUBG Makro Programı Her Oyunda Çalışmaktadır.
 • VModzNet

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

Administrator
 • Content Count

  18668
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  261

Everything posted by 𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

 1. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 2. Evet muhtemelen bugün test edicez ve başarılıysa eklicez.
 3. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 4. Pc'niz programın serverine bağlanmıyor. VPN ile deneyin
 5. Sadece daha önce bizden alışveriş yapmış olanlar indirebilir.
 6. Ödeme adımında tüm masrafları görebilirsiniz. Örneğin :
 7. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 8. Özellikler aynı değil, kontrol edip oradaki özellikleri güncelleriz ancak oyun her güncelleme yaptığında bazı özellikler kapanabilir veya yeni özellikler eklenebilir. Sabit olan recoil ve renktir.
 9. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 10. Version

  12 downloads

  Rar Şifresi : 123 Kullanım ile ilgili detaylar Satın Aldıklarım sayfanızdadır.
 11. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 12. Ban yemediyseniz spoofer'a ne gerek var ? Spoofer pc banını kaldırmaya yarıyor.
 13. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 14. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 15. Viphack güncellemede şu an. @superman 24 saat bile olmadan nasıl 2 gün yaptınız
 16. Merhaba, Alacağınız ürünün son adımında ödeme yöntemi olarak Kart/Havale/EFT seçeneğini seçin ve ödeme adımında paywant bakiyenizi kullanın.
 17. Bunun adına ne denir biliyo musunuz ? Söylemeye dilim varmıyor ama siz anladınız bence. Öncelikle artniyetli olduğunuzun en büyük kanıtı Vip Destek bölümüne konu açmanız gerektiğini bilmeniz ve Vip Destek dışına konu açıldığında kapatıldığını bilmenize rağmen buraya gelip bakın şimdi bu konuyu kapatacaklar demeniz. Bu konuyu herkesin görebilmesi için silmiyorum. Bu artniyetli arkadaşımızın forumda açtığı tek konu bu. Bundan başka hiçbir konusu yok. Bizden destek istemedi, yaşadığı sorunu bildirmedi. En ucuz hileyi satın alarak bakın satın aldım algısı yarattı ve ilgilenilmediğini iddaa etti. Biz böyle karaktersizliklere ban ile karşılık veriyoruz. Arkadaş sitenin kurallarını gayet iyi biliyor bakın aşağıdaki cümlesi ne şekilde ;
 18. Tekrar son sürüm yapabiliyorsanız yapın. Daha alt bir sürüme düşmeniz gerekir yani sürümün mutlaka değişmesi gerekiyor.
 19. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 20. Merhaba, Sıradan apex hilelerinin aylık fiyatı da bu şekilde. Private bir ürün için fiyatı son derece uygun. Ban riski her hilede vardır ancak private ürünlerde son derece düşüktür. Satın alabilirsiniz satın aldığınızda yapmanız gerekenler satın aldıklarım sayfanızda yer alacak.
 21. Daha önce Chloop almışsınız. CHloop son derece safe bir ürün ancak abarttığınızda rapor edilirsiniz ve oyun sizi banlamak isterse Dünya üzerinde bunu engelleyebilecek bir sistem yok.
 22. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
×
×
 • Create New...