Jump to content

YARIYIL TATİLİ İNDİRİMİ GELDİ ! 20 Ocağa Kadar Geçerli Tüm ürünlerde %10 kupon kodu : tatil22

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

Administrator
 • Content Count

  20018
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  314

Everything posted by 𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

 1. Valorant Flickbot Bugün itibariyle tekrar aktif oldu. Daha önceden keyi kullanmış olan kişilerin süreleri güncelleme başından beri dondurulmuş durumdaydı ve artif süreler tekrar aktif. Keyini hiç kullanmamış kişilerin süreleri key ilk kullanıldığında başlamaktadır.
 2. Merhaba, Sitemizde bulunan ürünlerin tamam PUBG Mobile 1.7 versiyonda sorunsuz çalışmaktadır. 1.8 Versiyon güncellemesini yapmadan kullanabilirsiniz. 1.8 Güncellemesini yapan müşteriler "Güncelleme" sayfamızdan hangi ürünün 1.8 için aktif olduğunu takip edebilirler. Yeşil görünen ürünler 1.8 için de uyumlu hale gelmiştir. Sarı ürünler halen 1.8 için güncelleniyor.
 3. Hyper 1.8 için güncellendi dün. Yani sorun yok, indirip kullanabilirsiniz.
 4. Satış Aktif. Tıklayın : https://forum.vmodz.net/store/category/122-candy-script/
 5. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 6. Size kısa bir cevap vermicem ki bizi doğru anlayın. Biz burada bazı yönlerden piyasadaki diğer sitelerden farklı çalışırız. Tabi ki öncelikli amaç para kazanmaktadır ama bizi diğer sitelerden ayıran en önemli fark "tek amaç" para kazanmak değildir. Satılan ürün konusunda dürüst olmak, riskleri henüz müşteri ürünü satın almadan önce belirtmek, sorunlar konusunda müşterilere açıkça bilgi vermek gibi bazı önceliklerimiz var. Kısacası bir VModz karakteri var. Şimdi bu bilgilerle beraber sizin yaşadığınız soruna gelelim. Ürün satın almışsınız ve ürün güncellemeye girmiş. Güncelleme için ise tahmini 3 saat düşünülmüş. Üstelik sizin satın aldığınız üründe ürün güncellemeye girdiğinde süreler durduruluyor. Yani paranızın boşa gittiği yok. Tabi şunu da belirtmek lazım, burada onlarca ürün var ve her birinin farklı bir üreticisi var. Biz bu ürünlerin hiçbirini kendimiz üretmiyoruz veya ortaklık yapmıyoruz. Bazı ürünler(sizin şu an kullandığınız gibi) güncellemeye girdiğinde süreler durdurulur, bazıları güncelleme bitince süre telafisi yapar, bazıları 24 saati aşan kayıplar olursa telafi yapar veya bazıları hiç telafi yapmazlar. Bu tamamen üreticiyle ilgili bir durum. Telafi yapmıyorsa onun ürününü almazsınız ki zaten biz de başka bir alternatif bulamazsak o ürünleri sitemizde barındırırız. Özetle, yaşadığınız bir sorun bile yok aslında. Ürünler sizi korumak veya var olan bir sorunu çözmek için güncellemeye girerler. Ürünün güncellenmesini bir sorun olarak görmezseniz size özel bir çözüm üretilebileceği gibi saçma bir düşünceye de kapılmazsınız zaten. Sadece beklersiniz, diğer herkesle beraber beklersiniz, takip edersiniz ve kullanmaya devam edersiniz. Sonraki süreçte destek taleplerinizi Vip Destek dışına açarsanız muhtemelen uyarı alırsınız. İyi oyunlar.
 7. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 8. Tahmini 3 saat sürecek bir güncellemeye girmiş şu an.
 9. Spooferlar bu ara biraz sorunlu o yüzden stok eklemiyoruz şu an. Güncelleme durumundan takip edebilirsiniz.
 10. Link güncellendi şu an indirebilirsiniz. Böyle bir yorum konusu olmaz aslında, çünkü destek talebiniz ile ilgili bir konu. Yine de konuyu kaldırmıyorum fakat bu şekilde konuları vip destek bölümüne açın. Vip üyelerin ürünlerle ilgili her türlü sorusu Vip Destek bölümüne açılır. Çünkü sizden ürünle ilgili veya pc ile ilgili bazı bilgiler talep edebiliriz. Vip Destek bölümündeki konuları sadece siz görebildiğiniz için bu tür konuların yeri orasıdır.
 11. Merhaba, New world için sitemizde 2 adet ürün mevcut. Private olan en çok önerilen üründür. https://forum.vmodz.net/store/category/133-new-world/
 12. Flickbot Güncellendi. Tekrar indirmeniz gerekiyor. İyi oyunlar.
 13. Ödeme tl ile, havale eft kart seçeneğini kullanın
 14. Beyefendi varsa bir sorunuz bu soruyu sormak için konu açın. Bakın şu an bir konu açtınız ve bizimle iletişime geçmiş oldunuz Eleştirmek yerine soru sorsaydınız yanıt verebilirdim. Şu an iletişim halindeyiz
 15. Merhaba, Burada bulunan ürünlerin tamamı farklı bir üretici tarafından üretilen ve sizin adınıza satın alınan ürünlerdir. Bu ürünleri biz üretmediğimiz için herhangi bir şekilde değişim/iade mümkün değildir.
 16. Merhaba, şu an için tahmini bir süre yok
 17. Merhaba, her ürünün özelliği ürün sayfasında zaten yazıyor.
 18. Version

  4 downloads

  Kullanım ile ilgili detaylar Satın Aldıklarım sayfanızdadır.
 19. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 20. Konu yanlış yere açıldığında hesabı banlamıyoruz. Konuyu bile bile yanlış yere açıp, buraya konu açtığım için yanıt vermeyeceksiniz zaten dediğiniz için, ayrıca bundan sonra gider başka yerden alırım dediğiniz için hesabınız banlandı. Bundan sonra dilediğiniz yerden alabilirsiniz. Güncellemeleri bizim yapmadığımızı ve programların güncellemeye girmesinin gayet doğal olduğunu anlayamayan müşteriye ihtiyacımız yok. Yine de hakkınızı almış olmamak için keyinizi bu üyeliğinize özel mesaj ile ilettim.
 21. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 22. Merhaba, Programa girdiğinizde aşağıdaki sayfaya yönlendiriliyorsunuz. Aşağıdaki sayfayı translate ettiğinizde aslında yeterli açıklama bulunuyor. Oyun flickbot'un yöntemlerini tespit etmiş gibi görünüyor, kullanan kişilerin banlanmaması için üretici programı birkaç hafta sürebilecek bir güncellemeye aldı. Bu süre içerisinde yeni yöntemler geliştirilip yeterince test edildikten sonra program tekrar açılacak. Herkesin süreleri durdurulmuş durumda, bir süre kaybınız olmayacak. Anlayışınız için teşekkürler.
×
×
 • Create New...