Jump to content

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

Administrator
 • Content Count

  23268
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  443

Everything posted by 𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

 1. https://forum.vmodz.net/store/category/157-pubg-simple/
 2. Beyefendi siz r1 değil Simple'i soruyorsunuz. R1 artık satışta değil.
 3. Site hiç kapanmadı, siz sanırım bizimle benzer isimdeki yabancı siteden bahsediyorsunuz, orayla bir ilgimiz yok ancak olsa dahi 7-8 yıl önceki bir olaydan bahsediyorsunuz sanırım. Bizimle ilgisi yok ama olsaydı bile 7-8 yıl önceki bir konuda kim ne yapabilirdi ?
 4. Merhaba, Sitemizdeki private ürün bugün için win11 de çalışmaz, gelecek güncellemelerde çalışabilir. Win11 için farklı bir ürün ekleyebiliriz ancak ne yazık ki fiyatı bizim için biraz yüksek. Günlük 16, 3 günlük 35 dolar üretici fiyatı var.
 5. PUBG Mobile Bypass Güncellendi. Satın aldıklarım sayfanızdan güncel versiyonu indirmelisiniz. İyi oyunlar.
 6. Merhaba, Detaylı ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Dikkatli kullanmanız sayesinde herhangi bir ban sorunu yaşamamanıza çok sevindim. Sizin için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sizi ve arkadaşlarınızı her zaman bekleriz, iyi oyunlar.
 7. Merhaba, az önce güncellemeye alındı. Genelde sürekli günceldir.
 8. Ürün güncellemeye alındı bu yüzden lütfen destek talebi açmadan tamamlanmasını bekleyin. Sorun giderildi. Sorunu devam eden satın aldıklarım sayfasından tekrar indirmeli.
 9. Tekrar indirirseniz sorun çözülür. Ayrıca gelecek sefer vip destek dışına destek konusu açmayın lütfen
 10. Hayır son zamanlarda hiç ban bildirimi almadık.
 11. Spooferin herhangi bir şekilde banlanmaya etkisi olmaz. Spoofer sadece banlanmış olan "bilgisayarın" banını çözmek için kullanılır. Hesap banını kaldırmaz.
 12. Merhaba, Satın aldıklarım sayfanıza özellikle bilgi eklemiştik PUBG Steam'ın ban politikasıyla ilgili. Bir ürünün yakalanıyor olması demek o ürünü kullanan herkesin banlanması demektir. Özellikle private üründe son 1.5 yıldır hiç yakalanma olayı olmadı. Simple ürünündeyse sitemize eklediğimiz günden bugüne kadar hiç yakalanma durumu olmadı. Tıpkı sizin gibi ara sıra banlananlar oluyor tabi, sonuç olarak hile kullanıyorsunuz ve ne kadar dikkat ettim deseniz de oyunun herhangi bir anında, zor durumda kaldığınızda veya dikkatiniz dağıldığında ufak bir kısımda belli edip rapor ediliyorsunuz. Sonuç olarak raporunuz incelenip hile kullandığınız anlaşılıp banlanıyorsunuz. SATIN ALDIKLARIM SAYFANIZADA DA YAZDIĞI GİBİ, PUBG Steam şu anda hwid ban atıyor. Bu hwid ban 1 hafta sürüyor. Hile kullansanız da kullanmasanız da 1 hafta boyunca girdiğiniz her hesap banlanır. Bunu çözmek için internette belki çeşitli çözümler vardır, veya PUBG için çalışan bir hwid spoofer kullanmak gerekir. Siz private almışsınız, dikkatsiz kullanıp banlanmışsınız ve sonrasında simple denemişsiniz. Muhtemelen hwid banınız olduğu için dünyanın en korumalı, en kaliteli ürününü kullansanız dahi(ki bu ürün bizdeki private üründür) yine banlanırdınız. Doğal olarak banlandığınız için simple yakalanıyor diyorsunuz. Ne private ne de simple yakalanmış durumda değil. AYRICA; eğer bir program yakalanırsa açık açık programın yakalandığını söyleriz. Çünkü ara sıra yakalanmak bu işi doğasında vardır. Programlar bazen yakalanabilir ve o durumdayken satışa kapatılıp güncellemeye alınır. Bu 13 yıldır yüzlerce defa yaşanmış normal bir durumdur. ANCAK BAHSETTİĞİNİZ 2 ÜRÜNDE DE ŞU ANDA HERHANGİ BİR YAKALANMA SÖZ KONUSU DEĞİL.
 13. Zula ile ilgili herhangi bir faaliyetimiz yok
 14. Dilediğiniz yerden alabilirsiniz. Ürün zaten saatler önce eklendi.
 15. Maalesef yoğun bir gün yaşadım, birazdan ekliyorum.
 16. Merhaba, Sabah warzone 2.0 eklenmiş olur muhtemelen.
 17. Merhaba, Memnun olmanıza çok sevindim. Sizi aramızda görmek güzel. Arkadaşlarınızı da bekliyoruz.
 18. Merhaba, Sizin için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Umarım daha uzun yıllar bir arada oluruz. İyi oyunlar
 19. Yorumunuz için teşekkür ediyorum. Aslında çok geniş zamanlar gerekmiyor ancak bazen bizler de fırsat bulamayabiliyoruz. Arkadaşlarınızı da bekleriz, iyi oyunlar.
 20. Özelliklerine Satın Al sayfasından bakabilir ve istediğinizi tercih edebilirsiniz. 1 günlük satın alarak test edin hoşunuza giderse daha uzun süreli alırsınız. Bu işlemler üzerinde saatlerce konuşmayı gerektiğin şeyler değil, her gün onlarca defa gerçekleşen sıradan şeyler.
 21. Glow ve Candy güncel şu an.
 22. LoL Scriptler Güncellendi TPlus ve CandySharp kullanıcıları yeni versiyonu satın aldıklarım sayfasından indirilmeliler. PvPlus kendi kendisini güncelleyecektir. İyi oyunlar.
 23. Merhaba, Kullanımı basit, sadece ESP içeren bir ürün lazımsa Simple ürününü alabilirsiniz. Hem aimbot hem esp içeren kaliteli bir ürün lazımsa Private ürünü alabilirsiniz.
×
×
 • Create New...