Jump to content
Duyurular   
 • PVvip ürününü satın alanlar LD Player kullanmalı
 • Call of Duty : MW - COD Warzone hilesi sitemize eklenmiştir.
 • PUBG Lite ve Mobile Stoklar Yenilenmiştir.
 • PUBG Dream Lite Hilesi Sitemize Eklenmiştir.
 • PUBG Lite ban problemi yaşayanlar windows 1909 güncellemesini yüklemelildirler.
 • PUBG Makro Recoil Sitemize Eklenmiştir.
 • VModzNet
Herkes Evinde Oturup Oyun Oynasın Diye Tüm Ürünlerde %5 İNDİRİM Kupon Kodu : corona

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

Administrator
 • Content Count

  14,988
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  125

Everything posted by 𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

 1. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 2. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Daha önceden zaten 2 defa uyarıldığınız için 5 uyarı puanı aldınız. Bu gidişle forum üyeliğiniz yasaklanacak. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 3. Bu konuya gerçekten üzüldüm. Keşke insan gibi bizimle iletişim kursaydınız. Satın aldığınız ürün güncellemede olduğundan teslimat için güncellenmesini bekliyorduk. Sitemizde teslim edilen ürün hiçbir şekilde iade edilemez ancak sizin ürününüz henüz teslim edilmediği için(yani paranızı henüz üreticiye aktarmadığımız için) iade mümkün. Size bunun bilgisini vermiştim, biraz daha bekleyelim güncellenmezse iade ederiz demiştim. Yani her mesajınız yanıtlandı, sizinle ilgilenildi. Bu bayram gününde ne gerek vardı böyle bir suçlamaya ? Neyse ücretiniz iade edildi. VModz piyasanın en güvenilir sitesidir, şimdi gidip diğer sitelerden alışveriş yapıp "gerçekten" dolandırılmakta özgürsünüz. İyi bayramlar.
 4. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı ve konu sahibine 1 uyarı puanı verildi. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 5. Satın aldıklarım sayfanızda aldığınız ürüne YÖNET'e basıp ilgili anlatıma ulaşabilirsiniz.
 6. Yanlış ürün değil LD Player ile kullanabilirsiniz Pvvip'i
 7. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 8. Vip Destek bölümünde konu açın Adres kısmında Türkiyeyi seçin.
 9. Merhaba, satın alınan ürün sipariş üzerine temin edilen bir yazılım olduğundan iade hakkınız bulunmamaktadır. Bu konu satın alım ekranında size bildirilmekte ve kabul ederek satın almaktasınız. Iade Sözleşmesi
 10. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı ve konu sahibine 1 uyarı puanı verildi. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 11. Vip Destek'te konu açın yardımcı olalım. Şu an hangi oyundan söz ettiğimizi bilmiyorum çünkü konu yanlış alana açılmış.
 12. TIKLAYIN indirip yükleyin , reset atın Yaşadığınız hiçbir sorunun bizimle veya loader'la bir ilgisi yok. Bilgisayarınızda gerekli Dll'lerin bulunmaması sizin sorununuz Bir önceki konunuzda keyi nerden bulabilirim ? diye konu açmışsınız. Satın aldıklarım sayfanızda zaten vardı. F6 ile menü gelmiyor demişsiniz, anlatımda yazdığı gibi emulatör dilini değiştirmeyi, 2 ekranı , antivirüsü , pc versiyonu veya reinstall emulatoru unutmuşsunuzdur. 1 haftadır bazı şeyleri düzgün okumamaktan sorun yaşıyosunuz. Umarım bunun farkına varıp sonraki süreçte sorun yaşamazsınız.
 13. Genel olarak güncellemeler sürekli yapılır ancak yarını bilemeyiz.
 14. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 15. Yukarıda bahsettiğim gibi , bazı konularda ne kadar istersek isteyelim kurallara bağlı kalmazsak önünü alamayız.
 16. Size yardımcı olmayı çok isterim ancak bu konuda müsamaha gösterdiğimizde önünü almamız mümkün değil. Bu konuyu gören herkes aynı talepte bulunur ve size evet dedikten sonra kimseye hayır diyemeyiz. O nedenle ne kadar istesem de yardımcı olamıyorum. Şu an "Hayirlicumalar" ve "corona" kupon kodları aktif. İkisini de kullanın %10 indirimden faydalanabilirsiniz.
 17. VModz PB Satmıyor ancak bana discorddan ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.
 18. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı ve konu sahibine 1 uyarı puanı verildi. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 19. Vip Destek dışına destek konusu açmayın lütfen. Ayrıca yapılan duyuruları takip edin.
 20. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 21. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 22. Satın alınan ürün bizim tarafımızdan üretilmeyen , sizin siparişiniz üzerine üreticisinden satın alınan bir üründür. Teslim edilmekle tüketilmiş sayılır ve iade yahut değişim talebine konu edilemez. Satın alırken size bu bilgi verildi ve kabul ederek satın aldınız. Üstelik yaşanan sorun sadece sizinle ilgili olan programla ilgisi olmayan bir sorundur. PC'nizde diğer müşterilerin tamamının yaptığı gibi loader'i engelleyen şeyleri kaldırırsanız sorun kalmaz. Bulamıyorsanız formatlayın.
×
×
 • Create New...