Jump to content

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

Administrator
 • Content Count

  22709
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  422

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬 last won the day on November 16

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬 had the most liked content!

Community Reputation

645 Excellent

Recent Profile Visitors

12859 profile views
 1. Hile'ye yakalanıyor diyebilmemiz için kullanan herkesin banlanması gerekir. Bu hileyi banlanmadan kullanan onlarca müşterimiz var. Aynı şekilde hilenin üreticisi de her gün test ediyor. Sizin banlanmanız hilenin yakalandığı anlamına gelmiyor. Apex ban konusunda çok çok hassas bir oyun ve ban konusuyla ilgili satın aldıklarım sayfanızdaki anlatımda özel olarak açıklama yaptım. Sorun yaşamanıza gerçekten üzüldüm ancak şu an genel bir ban problemi yok. Genel ban problemi yaşanırsa üreticisi ürünü kullanıma kapatır zaten.
 2. Merhaba, 2dk sonra yeniden deneyin, linki güncelliyorum.
 3. Merhaba, havale ile ödediyseniz ödeme adımlarını tekrar uygulayarak son adımdaki ödeme bildirimini tekrarlayın. Net olarak elranda yazan tutarı göndermelisiniz. 1 kuruş eksik veya fazla olmamalı
 4. PUBG Mobile Bypass Güncellendi. Tekrar indirmelisiniz. İyi oyunlar.
 5. Hayır videosu yok. Özelliklerini okuyarak karar verebilirsiniz.
 6. PUBG Mobile Hyper 2.3 Sürüm İçin Güncellendi. Satın aldıklarım sayfanızdan tekrar indirmelisiniz. İyi oyunlar.
 7. Merhaba, ESP, Aimbot ve Balık tutma botu gibi özellikleri mevcut.
 8. PUBG Mobile Magic Antiban ve Bypass 2.3 Sürüm İçin Güncellendi. Magic Antiban kullanıcıları yalnızca PF Loader'i tekrar indirmeliler. Bypass ve Magic Bypass kullanıcıları DİKKAT! Satın aldıklarım sayfanıza gameloop linki eklendi. Bilgisayarınızdaki gameloop'u kaldırarak satın aldıklarım sayfanızdaki linkten indirdiğinizi kurun. Bypass ve PF Loader'i tekrar indirin.
 9. PUBG Steam Private Güncellendi. Herkesin süresi 6 gün uzatıldı. İyi oyunlar.
 10. Merhaba, Yorumunuz için teşekkür ediyorum. Sizi tekrar aramızda görmek çok güzel. Arkadaşlarınızı da bekliyoruz.
 11. PUBG Mobile Bypass Güncellendi. Mutlaka ve mutlaka elinizdeki eski bypass dosyalarını silin ve satın aldıklarım sayfanızdan tekrar indirin. Gameloop'u kaldırıp %temp% dosyanızı temizlemeniz ve gameloop tekrar yüklemeniz de önerilir.
 12. Merhaba, müşterilerde nedense hep bekleme süresini abartma yönünde bir eğilim var. Örneğin 23.59 da destek talebi açıyorsunuz, o gün hasta olabiliriz veya yorgun olup erken uyumuş olabiliriz tüm normal insanlar gibi. Sabah saat 9 da bir konu daha açıyorsunuz 1 gündür veya 2 gündür bekliyorum hiç yanıt veren yok diye. Oysa geçen sadece tüm normal insanların olduğu gibi bizim de uykuda geçirdiğimiz 1 gece.(Burada sizden bahsetmiyorum genel olarak yapılan şeylerden söz ediyorum). Bizler makina ya da robot değiliz. Her an her saniye bilgisayar başında olamayız. Gece 2'de konu açıp sabah 10'da 8 saattir bekliyorum diyenler de oluyor maalesef. Tüm bunların dışında sadece birkaç saat dahi olsa beklemeniz beni de rahatsız eder tabi. Mümkün olan en kısa sürede size yanıt vermek isteriz ancak uzun yola çıktığım için konunuzu geç yanıtladım. Dediğim gibi bizler de insanız ve bazen tüm normal insanlar gibi normal bir hayatta gerçekleşecek şeyler yaşıyor olabiliriz. Uyumak, iyi/kötü gün yaşamak veya seyahat etmek gibi. Neyseki yaşadığınız sorunun çözümü çok basitti. Tek yapmanız gereken satın aldıklarım sayfanızdan tekrar indirmek. Umarım sorununuz çözüldükten sonra memnuniyetinizi dile getirebileceğiniz bir deneyim yaşarsınız. İyi oyunlar.
 13. Merhaba Yıllardır hiç sorun yaşanmadı. Klasik steam csgo içindir. Faceit tarzı liglerde çalışmaz.
 14. PvPlus otomatik olarak güncellenmektedir. Tplus ve Candy kullanıcıları yeniden indirmeliler. İyi oyunlar.
×
×
 • Create New...