Jump to content

Sitemizdeki tüm PUBG Mobile ürünlerinde %20 İNDİRİM ! Kupon Kodu : PUBGM20
Tüm Battlefield Ürünlerinde Geçerli %10 İNDİRİM ! Kupon Kodu : BFSeries

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

Administrator
 • Content Count

  21671
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  375

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬 last won the day on June 29

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬 had the most liked content!

Community Reputation

576 Excellent

Recent Profile Visitors

11639 profile views
 1. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi. Eğer bizden memnunsanız lütfen Müşteri Yorumları'na tıklayarak konu oluşturun ve bu memnuniyetinizi dile getirin. Bu sayede bize güvenmekte zorlanan kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsiniz.
 2. Merhaba, Genel sorun. Düzeldiğinde duyuru yapılacak. Ürünlerle ilgili her türlü destek konusu Vip destek alanına açılmalı. Sonraki sefer buna özen gösterin.
 3. Apex Glow Güncellendi. Herkesin süresi 24 saat uzatıldı. Satın aldıklarım sayfanızdan yeni loaderi indirmelisiniz. İyi oyunlar.
 4. Valo Flick Bot Güncellendi Satın aldıklarım sayfanızdan tekrar indirmelisiniz. Süreler aktif edildi. İyi oyunlar.
 5. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi. Eğer bizden memnunsanız lütfen Müşteri Yorumları'na tıklayarak konu oluşturun ve bu memnuniyetinizi dile getirin. Bu sayede bize güvenmekte zorlanan kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsiniz.
 6. Private üreticisi ile iletişimimiz çok iyi bu yüzden o programı öneriyoruz genelde, onun dışındakilerin geneli aynıdır. 1- Private 2- Glow 3- Candy 4- VFX şeklinde sıralayabilirim.
 7. Merhaba, Apex için önerebileceğim ürün Private üründür çünkü her kullanıcısı tek tek onaydan geçtiği için diğerlerine göre daha güvenlidir. Candy ürünü Apex için piyasadaki en uygun fiyatlı ve işlevsel olan üründür. Glow ürünü genel olarak esp'yi amaçladığından yine diğerlerine nazaran bir tık daha güvenli olabilir. Tüm bunlarla beraber her oyun için ban riski her zaman vardır. Mesela Apex'de aimbot algılama sistemi vardır. Nişangahınız hızlı bir şekilde rakibe kayarsa, aynı noktaya birden fazla atış yaparsanız vs. banlanma durumu olabilir. Burada ürün güvenlidir ve yakalanmamıştır ancak kullanıcının oyun tarzı yakalanmıştır.
 8. Merhaba, Aslında en safe scriptlerden biri candysharp. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz denir. Bu yüzden seçenek ekliyoruz. Sitemizde 3 adet script var. Muhtemelen PvPlus sizi memnun edecektir. Ancak şu an güvenlik açısından en iyisi candy diyebilirim. Tabi bu şu an için böyle. Yarın hangi script ne durumda olur bilemeyiz. Diğerleri öne geçebilir.
 9. Merhaba, Biliyosunuz crypto ile yapılan transferlerde işlemin tamamlanması biraz zaman alıyor. Biz şu an manuel onaylıyoruz işlemleri, memnun olmanıza sevindim. iyi oyunlar.
 10. Yorumunuz için teşekkür ederim. İyi eğlenceler
 11. Valo Flickbot Güncellendi. Satın aldıklarım sayfanızdan tekrar indirin. İyi oyunlar.
 12. PUBG Mobile Bypass Güncellendi Satın aldıklarım sayfanızdan tekrar indirmelisiniz. İyi oyunlar.
 13. Merhaba, denedim ve bir sorun yok Kodu doğru kopyalayın, başında sonunda boşluk olmasın
 14. Bizden başkasından alamıyosunuz. Bu fiyat Türkiye'de yaşayanlar için özel olarak yapılmış bir fiyat. Türk olsanız dahi Türkiye dışından indirimsiz fiyattan almanız gerekir. Apex'de programın yakalanmasından ziyade kullanıma bağlı banlar yaşanabiliyor. Mesela aynı noktaya 3 vuruşta oyun sizi banlar hile kullanmasanız bile gibi gibi. Bunların dışında ban riski daima vardır.
×
×
 • Create New...