Jump to content

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

Administrator
 • Content Count

  25055
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  522

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬 last won the day on September 11

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬 had the most liked content!

Community Reputation

794 Excellent

Recent Profile Visitors

17675 profile views
 1. Simple güncellendi ve stok eklendi. Private güncellendi, güvenlik geliştirildi.
 2. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi. Eğer bizden memnunsanız lütfen Müşteri Yorumları'na tıklayarak konu oluşturun ve bu memnuniyetinizi dile getirin. Bu sayede bize güvenmekte zorlanan kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsiniz.
 3. Güvenlik güncelleştirmeleri yapıldı. Tekrar indirmelisiniz.
 4. Daha kaliteli ve daha güvenli olduğu için Private öneriyorum. Simple'da ban riski normale döndüğünde stok eklicez.
 5. Simple şu anda test aşamasında olduğundan sizin güvenliğiniz için stok getirmiyoruz. Diğer ürünlerde stok var. PUBG Steam için kesinlikle private öneririm.
 6. Chloop ESP - Sadece wallhack özelliklerini içerek çok güvenli bir ürün Hyper - hem aimbot hem wallhack özellikleri içeren güvenli bir ürün VFX - Wallhack gibi görsel özellikleri için tercih edilebilir bir ürün Antiban Magic - Sihirli mermi gibi güçlü özelliklere sahip bir ürün ve dikkatli kullanılmalı. Bypass - Telefondan girenlerle eşleşmenizi sağlayan bir ürün.
 7. Sunucu tarafında gerçekleştirilen bakım sebebiyle oluşan hata şu an giderilmiş olmalı. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok, normal şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. İyi oyunlar.
 8. Araştırıp mümkünse ürün ekleyeceğiz.
 9. Sorun giderildi, tekrar indirin. Bu tür konuları Vip Destek bölümüne açın lütfen.
 10. TPlus ve Candy kullanıcıları yeni sürümü indirmeliler.
 11. Biz teşekkür ederiz sadık bir müşteri olduğunuz için. Sorunu çözmek için elimizden geleni yapıyoruz, sorun çözüldüğünde en az sizin kadar mutlu oluyoruz 🙂
 12. Tüm ürünler yeni sürüme güncellendi.
 13. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi. Eğer bizden memnunsanız lütfen Müşteri Yorumları'na tıklayarak konu oluşturun ve bu memnuniyetinizi dile getirin. Bu sayede bize güvenmekte zorlanan kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsiniz.
×
×
 • Create New...