Jump to content
Duyurular   
 • PVvip ürününü satın alanlar LD Player kullanmalı
 • Call of Duty : MW - COD Warzone hilesi sitemize eklenmiştir.
 • PUBG Lite ve Mobile Stoklar Yenilenmiştir.
 • PUBG Dream Lite Hilesi Sitemize Eklenmiştir.
 • PUBG Lite ban problemi yaşayanlar windows 1909 güncellemesini yüklemelildirler.
 • PUBG Makro Recoil Sitemize Eklenmiştir.
 • VModzNet

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 3. Merhaba, Hile şu an aktif sadece riskli özellikler kaldırıldı. +5 günde eklendi. 2 dakika sonra kapanması emulator ayarları ile ilgili. Silip baştan yükleyin. Özelliklerin kaldırılmasını biz istemedik sorun oluştu kaldırıldı. Sürekli ban şikayeti alınıyordu.
 4. pubg emilatör hilesinin ban sebebi ile bazı özelliklerini kapatmışsınız bundan benim bilgim yoktu tekrar satın aldım aldıktan sonra kaldırdığınız öğelerin olmadığını görünce araştırdım ki nedeni ban yenildiği için mişi Şimdi madem kaldırıyorsunuz ban yeniyor diye neden satışa açık bırakıyorsunuz anlamış değilim programda kjendiliğinden oyun başlayıncda 1-2 dk sonra kapanıyor. şimdi kullanamadığımız süre program tekrar düzeltilince geçen süre kadar uzatılacakmı? uzatılmayacaksa para iadesi istiyorum
 5. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 6. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 7. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı ve konu sahibine 1 uyarı puanı verildi. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 8. Yesterday
 9. Pubg lite no recoil Var mi suanda hile guncellendimi acaba
 10. Merhaba, bana discorddan ulaşın yardımcı olayım. Kimlik bilgileri hatalı diyorsa bazı bilgileri hatalı giriyorsunuzdur. Bu bilgiler manuel değil otomatik olarak nüfus sisteminden kontrol ediliyor. Siz bana ulaşın discorddan size yardımcı olurum.
 11. Anladım. Yarın tekrar deneyin o halde.
 12. SORUN BAŞKA BAŞKA HESAPLADA AYNI SORUN VAR KIMLIK BİLGİLERİ YANLIŞ DİYOR KIMLIK 35 YILLIK KIMLIK KART 5 YILLIK KART HATA BEN CE SIZIN SISTEMDE DAHA ÖNCE 3 DEFA SATIN ALDIM ACEMİSİ DEĞİLİM YANİ SİSTEMİN BAŞKA Bİ HATA VAR BENCE
 13. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 14. Anlıyorum ama başka bir çözüm yok maalesef, keyifli oyunlar.
 15. Forumdan yeni bir üyelik açıp farklı bir tarayıcıdan farklı bir kartla satın almayı deneyin.
 16. TAMAM BASKA KARTLA ALICAM AMA ALAMIYORUM NASIL ÇÖZÜCEZ KIMLIK BİLGİSİ EKRANINA ATMADAN NASIL GİRİŞ YAPICAZ ESKIDEN BU KADAR ZOR DEĞİLDİ YA
 17. Şüpheli işlem tespit etmiş olabilir. Kimlik bilgileri doğrudan mernis üzerinden kontrol ediliyor. Hatalı diyorsa hatalıdır
 18. YAZIYORUM BİLGİLERİ HATALI DİYOR . T.C İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA KAYITLI BÖYLE BİR KİMLİK YOK DİYOR VATANDAŞLIKTANMI BAN YEDİK ANLAMADIM :)))) İLK DEFA ALDIĞIM BİŞEYDE DEĞİL HANİ BİRDE İLGİNÇ OLAN SEPETTEN CIKARIP TEKRAR ALMAYA ÇALISIYORUM YINE KIMLIK BILGISI EKRANINA DÖNÜYOR KART BİLGİSİ İSTEMİYOR ACABA SANAL KARTLA ALDIĞIM İÇİN SORUN OLABİLİRMİ
 19. Merhaba, Havale / EFT ile alım yaptıysanız bilgilerinizi istiyor ödeme sistemi. Kart ile ödeme yaptıysanız yalnızca şüpheli işlemlerde bilgi istenir ve bu bilgiyi ödeme sistemine verirsiniz.
 20. SATINALMA BÖLÜMÜNDE SORUN VAR KIMLIK BİLGİLERİ İSTEYİP KAPANIYO EKRAN
 21. DC üzerinden ulaşan sizdiniz sanırım dönüş yapıldı.
 22. merhaba hile satin almak istiyorum bana yardimci olabilecek varmi
 23. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 24. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı ve konu sahibine 1 uyarı puanı verildi. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 25. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 1. Load more activity
×
×
 • Create New...