Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. PUBG Mobile Bypass Güncellendi. Satın aldıklarım sayfanızdan güncel versiyonu indirmelisiniz. İyi oyunlar.
 3. Today
 4. elektrik kesintisinden sonra network error 6 hatası veriyor ilğilenirseniz sevinirim
 5. Discorddan özel mesaj ile aldığınız hatanın ekran görüntüsünü atın lütfen BySaBo#0476
 6. Ben satın alımı usd üzerinden almak istiyorum yabancı bi visa Kartı ile ama izin vermiyor
 7. Yesterday
 8. Merhaba, PUBG Steam Makro bazı kişilerde güvenli bağlantı hatası verebilir. Üreticisi tarafından birkaç gün içinde düzeltileceği bilgisi verildi. Destek talebi açmayıp sadece beklemenizi rica ediyoruz.
 9. Last week
 10. Satın aldıklarım sayfanızdan yeni loaderi indirmelisiniz. Ayrıca bilgisayarınızda aramaya %temp% yazıp enterlayın ve buradaki tüm dosyaları silin.
 11. Ayrıca bilgisayarınızda aramaya %temp% yazıp enterlayın ve buradaki tüm dosyaları silin.
 12. son sürümü satın aldıklarım sayfanızdan ındırmelısınız.
 13. PUBG MOBILE HYPER ALDIM Acılmıyor YARDIM EDINIZ LUTFENNN
 14. https://forum.vmodz.net/store/category/157-pubg-simple/
 15. Beyefendi siz r1 değil Simple'i soruyorsunuz. R1 artık satışta değil.
 16. emin olmak için soruyorum kusura bakmayın buradaki açıklamada yazıyor
 17. Arkadaşlar pubg simple Amd işlemcim var çalışirmi kafam karişti sitede aciklamada sadece intel için diyor ürün acıklamasinda Windows 8/8.1/10/11 (ALL builds) Xenuine: Undetected BattlEye (BE): Undetected Intel processors AMD processors
 18. Earlier
 19. Site hiç kapanmadı, siz sanırım bizimle benzer isimdeki yabancı siteden bahsediyorsunuz, orayla bir ilgimiz yok ancak olsa dahi 7-8 yıl önceki bir olaydan bahsediyorsunuz sanırım. Bizimle ilgisi yok ama olsaydı bile 7-8 yıl önceki bir konuda kim ne yapabilirdi ?
 20. by sabo ben bu siteye pointblank zamanında üye oldum tabiki de hile aldım ama bu sitenin o zaman kapandıgında hile satışı yaptılar ve almış oldugum son hile elimde kaldı kullanamadım param da boşuna gitti ve görüyorum ki site tekrar faliyete o zaman ki magduriyetim telefi edilirmi bu konuda bilgi verirsen sevinirim
 21. LoL Scriptleri için Desteklenen İşletim Sistemleri; Win7 - Win8.1 - Win10 Bu işletim sistemlerine dönerek sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
 22. Hangi LoL Scriptleri W11'de sorunsuz çalışıyor ?
 23. Merhaba, Sitemizdeki private ürün bugün için win11 de çalışmaz, gelecek güncellemelerde çalışabilir. Win11 için farklı bir ürün ekleyebiliriz ancak ne yazık ki fiyatı bizim için biraz yüksek. Günlük 16, 3 günlük 35 dolar üretici fiyatı var.
 24. tarkov için hile satın almak istiyorum ama windows 11 kullanıyorum ne yapmalıyım
 25. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Sizlere daha iyi bir oyun deneyimi yaşatmak için uğraşmaya memnuniyetinizi arttırmaya devam edeceğiz. Bu süreçte arkadaşlarınızı bize yönlendirerek en güzel desteği bize sağlamış olursunuz. İYİ GÜNLER DİLERİM.
 26. PUBG Mobile Bypass Güncellendi. Satın aldıklarım sayfanızdan güncel versiyonu indirmelisiniz. İyi oyunlar.
 27. Merhaba, Detaylı ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Dikkatli kullanmanız sayesinde herhangi bir ban sorunu yaşamamanıza çok sevindim. Sizin için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sizi ve arkadaşlarınızı her zaman bekleriz, iyi oyunlar.
 28. Merhabalar vMod üyeleri ben uzun zamandır buradan belli aralıklarda gelip hile satın alıyorum, şunu diyebilirim ki piyasadaki çoğu hile sağlayıcıları para kazanmak adına bypasslara pek önem vermediği için hileler genelde tespit ediliyor, bazen bu "1" Hafta sürerken bazen "1" gün bile sürmüyor. Üstüne birde spoofer almak zorunda kalıyorsunuz ki zaten bunların amaçları da sizden her iki şekilde yararlanmak. Fakat bu zamana kadar "vmodz.net"den satın almış olduğum ve kullanmış olduğum hiç bir hileden "Banned" yemedim. Bir ürünü satın alırken ve satın aldıktan sonra nelerin yapılması gerektiği, hangi fonksiyonların riskli olduğu ve en önemlisi kurulum aşamasında yapılması gereken ince detayların "Video" ve "Yazılı", şekilde anlatılmış olması sayesinde hiç bir "Banned" sorunu ile karşılaşmadım. Özellikle "Pubg Mobil" ürünleri satın aldığım için çok iyi biliyorum oyunda bir kaç kişi sizi "Reportlar" ise incelemeye alınıyorsunuz ve eğer talimatlardaki yazan ayarların ve fonksiyonların dışında bir şey kullanmış iseniz zaten "Banned" yemeniz normal. Hile asla tespit edilemez veya kullandığınız için asla yasaklanmayacağınızı söyleyen kim varsa, hangi sağlayıcı diyorsa kesinlikle yalan fakat az önce bahsettiğim gibi hileyi yapan kişiler ve ekipler çok önemli ve bu zamana kadar bir çok oyunda hile kullanıp, yasaklanmadıysam bunun en büyük nedeni arka tarafta çalışan insanların emekleri sayesindedir. Bu yüzden öncelikle "vmodz.net" ekibine ve arka tarafta çalışan tüm herkese teşekkürler. Piyasadaki yabancı ve çoğu dolandırıcı olan hile satıcılarına rağmen yıllardır burada TR oyuncularına emek verip, zaman ayıran herkese bizimde tam destek vermemiz gerek diye düşünüyorum. Hepiniz sağlıcakla kalın seviliyorsunuz.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...