Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 4. Yesterday
 5. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 6. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 7. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 8. Last week
 9. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 10. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 11. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 12. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 13. Aktif bir hile var mıdır satın alabileceğimiz veya yönlendirebileceğiniz
 14. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 15. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 16. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 17. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 18. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 19. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 20. merhabalat daha önceden bir çok aldım ama bugün aldığımda bir sorun car sanırım succes yazısı gelmiyor ve şuanda maalesef çalışmıyor
 21. Earlier
 22. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 23. Sürekli 24 Saat Ban HWID/Bilgisayar banı atılmış. PUBG artık normal hesap banı değil 1 hafta süren hwid ban atıyor. 1 hafta boyunca açtığınız her hesap hileli de olsa hilesiz de olsa banlanır. Çalışan bir hwid spoofer kullanıp bilgisayarı formatlamalısınız ve yeni bir steam hesabı kullanmalısınız. 72 Saat Ban Hwid spoofer sonrası oyun banlı olduğunuzu tekrar fark etmiştir(driver veya spooferi tespit etmiştir). Tekrar spoofer kullanıp steam hesabını değiştirin. Corrupted data Bu da bir "shadow ban" durumu olabilir ve kaldıramazsınız. Eğer hilesiz girdiğinizde sorun yaşamıyorsanız veya farklı hesaplarla girdiğinizde sorun yaşamıyorsanız aşağıdaki adımları dikkatle uygulayın. 1 - Toopack Loader üzerindeki "CORRUPTED DATA?" butonuna basın 2 - Loaderi kapatın. 3 - Farklı bir steam hesabıyla steama girin. 4 - Oyun dosyalarını doğrulayın 5 - Yeni steam hesabıyla toopack i kullanmadan en az 1 oyunu tamamlayın
 24. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 25. ustam bende aldım TooPack Recoil hile 1 saat sonra oyundan atmaya başlıyor yetkililer çözüm sunmuyor çok üzülüyorum ilk başta ilgilenip sonra bırakmak 1 saat sonra hile oyundan atıp duruyor kullanım dışı
 26. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 1. Load more activity
×
×
 • Create New...