Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Yesterday
 3. Simple güncellendi ve stok eklendi. Private güncellendi, güvenlik geliştirildi.
 4. Last week
 5. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi. Eğer bizden memnunsanız lütfen Müşteri Yorumları'na tıklayarak konu oluşturun ve bu memnuniyetinizi dile getirin. Bu sayede bize güvenmekte zorlanan kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsiniz.
 6. Güvenlik güncelleştirmeleri yapıldı. Tekrar indirmelisiniz.
 7. Private guid programını acınca kullanıcı adım ve sıfrem ne yazacagım kayıt olurken kı ıd sıfre mı onu yazınca guıd ıs already set eror hatası alıyorum çözüldü.
 8. Daha kaliteli ve daha güvenli olduğu için Private öneriyorum. Simple'da ban riski normale döndüğünde stok eklicez.
 9. Sadece esp kullanacağım o yüzden gerek duymadım private. Bir de 1 aylık diye yanaşmadım. Simple da 2 saat ve 1 gün deneme var. İlk kullanım için 40 dolar private cazip gelmiyor 😕
 10. Earlier
 11. Suanda ben private aktif olarak kullanmaktayım kesinlikle tavisye ederim abartılmadıgı sürece ban yeme imkanı yok ayrıca ayarları da kullanıslı ve cok kolay
 12. Simple şu anda test aşamasında olduğundan sizin güvenliğiniz için stok getirmiyoruz. Diğer ürünlerde stok var. PUBG Steam için kesinlikle private öneririm.
 13. Ne zamana tahminen stok olur? Hergün durum aynı
 14. Chloop ESP - Sadece wallhack özelliklerini içerek çok güvenli bir ürün Hyper - hem aimbot hem wallhack özellikleri içeren güvenli bir ürün VFX - Wallhack gibi görsel özellikleri için tercih edilebilir bir ürün Antiban Magic - Sihirli mermi gibi güçlü özelliklere sahip bir ürün ve dikkatli kullanılmalı. Bypass - Telefondan girenlerle eşleşmenizi sağlayan bir ürün.
 15. Merhaba, Stoklar ne zaman yenilenir ?
 16. Merhaba, Pubg mobile bölümünde 4 farklı hile var. Özellikleri hepsinin birbirine benziyor. Bunlardan hangisini almamı önerirsiniz? Hangisi en güvenilir?
 17. Sunucu tarafında gerçekleştirilen bakım sebebiyle oluşan hata şu an giderilmiş olmalı. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok, normal şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. İyi oyunlar.
 18. Araştırıp mümkünse ürün ekleyeceğiz.
 19. Merhaba , Pubg Steam hilesini almak istiyorum fakat hile hakkında bilgi rica ederim Yardımlarınız için şimddien teşekkür ederim.
 20. Merhabalar bildiğiniz gibi son zamanlarda mobil oyunlar bir çok platformda pc gibi oynanmaya başladı bunlardan biri de Mech Arena adında bir robot savaşı oyunu bu oyun için herhangi bir hile yapılabilirmi böyle bir imkan varmıdır?
 21. Sorun giderildi, tekrar indirin. Bu tür konuları Vip Destek bölümüne açın lütfen.
 22. TPlus ve Candy kullanıcıları yeni sürümü indirmeliler.
 23. Pubg Mobil Hyper Cheat download edemiyorum. Mega nz linkiniz çalışmıyor.
 24. Biz teşekkür ederiz sadık bir müşteri olduğunuz için. Sorunu çözmek için elimizden geleni yapıyoruz, sorun çözüldüğünde en az sizin kadar mutlu oluyoruz 🙂
 25. Çözüm odaklı yaklaşımları ve müşteri memnuniyeti için ellerinden geleni yapmaları bir harika... teşekkürler
 26. Tüm ürünler yeni sürüme güncellendi.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...