Jump to content

Sitemizdeki tüm PUBG Mobile ürünlerinde %20 İNDİRİM ! Kupon Kodu : PUBGM20
Türkiyede yaşayan müşterilere özel Tüm Private ürünlerin fiyatlarında %20-%50 arasında indirimler yapıldı.
Tüm Battlefield Ürünlerinde Geçerli %10 İNDİRİM ! Kupon Kodu : BFSeries

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 3. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 4. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 5. Merhaba, Hiçbir farkı yok tamamen aynı ürün. Üreticiden Türkiye'de yaşayan kişiler için indirim talep ettik ve olumlu karşıladı. Türkiye'de yaşıyorsanız TR'yi alın. Türkiye dışında yaşıyorsanız Türk olsanız dahi GB'i almanız lazım.
 6. Merhaba, Pubg private alacağım ama gb ile tr nin arasındaki fark nedir? Hangisini almam gerekir?
 7. Merhaba Steam ve Origin (dx11) çalışır. Intel ve AMD işlemcilerde çalışır.
 8. Yesterday
 9. Merhaba battlefield 1 hile sadece origindemi çalışıyor ea play üzerinden oynuyorum ve amd işlemcilerde çalışıyormu.
 10. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 11. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 12. Merhaba, Detaylı ve güzel yorumunuz için teşekkür ederim. İyi oyunlar.
 13. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 14. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 15. Last week
 16. Selam herkese Bir çok siteden hile satın almışlığım var. Özellikle yabancı sitelerden. Hilenin kaynağından satın almayı tercih etmişimdir her zaman. Fakat vmodz private hile alımı konusunda üretici ile bağlantı kurarak hileye ulaşmanızı sağlayabiliyor. Private hileler herkese satılmaz bunu unutmayın. Bir kaç yabancı sitede trusted user olarak aktifim. Burası müşteri memnuniyeti yüksek bir site. Hileler özenle seçilip satışa sunulmuş. Hepsi stabil ve sorunsuz çalışıyor. Ben valorant için üye oldum ve satın aldım. Doğrulama işlemlerinden sonra teslim ediliyor. Güvenlikten dolayı bu bir mecburiyet artık. Valorant hilesi olması gerektiği gibi sade ve kullanışlı. Sade ve basit olmalı ki tespiti zor olsun. Bunu düşünerek tasarlamışlar. Yeni hesap açınca Legit oynayarak smurf muamelesi görmek isteyenler alsınlar :))) Gelelim Lol Candy sharp hilesine. Yıllar önce script kullanmıştım. Zaman içerisinde çok fazla gelişmişler. Bu scriptte olması gereken herşey var. Tamamen hazır geliyor. Space bas combo çalışsın. Hero seçme derdi yok. Herşey otomatik. Günlük aldım denedim. Şimdide aylık alıp yanında vip cfg dosyasını da alacağım. Tavsiye ederim. BySaBo çok ilgili bir satıcı. Doğrulama gerektirmeyen tüm hileler otomatik teslim ediliyor sitede. Açıklaması ve nasıl kullanılacağı hakkında bilgiler, teslim sayfasında gözüküyor. İyi oyunlar.
 17. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 18. PUBG Mobile Hyper ürünü güncellendi. - Takım arkadaşlarını düşman olarak görme sorunu giderildi. - Yeni araç ESP eklendi - Düşman Silahı sorunu giderildi. Tekrar indirin. İyi oyunlar.
 19. Merhaba Ürün özelliklerine bakabilirsiniz, windows 11 destekliyor.
 20. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 21. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 22. Merhaba, Yorumunuz için teşekkür ederim.
 23. hitokiri

  ticaret...

  şimdi bu sitenin yaptığı işi etik anlayışınızla yorumlamaya çalışırsanız eğer zaten yanlış yerdesiniz demektir. uluslararası CS turnuvasında bile hile yapan adamlar yakalanıyorsa eğer bu demektir ki hile bu dünyanın gerçeği. etik anlayışınızı bir kenara bırakıp fiyat performans olarak bu siteyi değerlendirirseniz eğer verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alacağınıza emin olabilirsiniz. ben 30 yaşını geçmiş ve tamamen eğlence amaçlı oyunlara takılan biriyim derdim profesyonel esporcu filan olmak değil oyun oynamak ve eğer kazanmak için kestirme yollar varsa bunları değerlendiriyorum bunsiteden aldığım hilelerin hi birinden bir sorun yaşamadım banlandığım tabii ki oldu ama buda kendi hatam yüzündendi fazla belli edip umursamayarak oynayınca banlanmak normal paranızın karşılığını alırsınız kesinlikle güvenli bir alış veriş sitesi.
 24. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 25. Yatırmanız gerekenden 1 kuruş dahi olsa eksik veya fazla yatırmamalısınız. Discorddan sizinle ilgileniyoruz.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...