Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 4. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 5. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 6. merhabalat daha önceden bir çok aldım ama bugün aldığımda bir sorun car sanırım succes yazısı gelmiyor ve şuanda maalesef çalışmıyor
 7. Yesterday
 8. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 9. Sürekli 24 Saat Ban HWID/Bilgisayar banı atılmış. PUBG artık normal hesap banı değil 1 hafta süren hwid ban atıyor. 1 hafta boyunca açtığınız her hesap hileli de olsa hilesiz de olsa banlanır. Çalışan bir hwid spoofer kullanıp bilgisayarı formatlamalısınız ve yeni bir steam hesabı kullanmalısınız. 72 Saat Ban Hwid spoofer sonrası oyun banlı olduğunuzu tekrar fark etmiştir(driver veya spooferi tespit etmiştir). Tekrar spoofer kullanıp steam hesabını değiştirin. Corrupted data Bu da bir "shadow ban" durumu olabilir ve kaldıramazsınız. Eğer hilesiz girdiğinizde sorun yaşamıyorsanız veya farklı hesaplarla girdiğinizde sorun yaşamıyorsanız aşağıdaki adımları dikkatle uygulayın. 1 - Toopack Loader üzerindeki "CORRUPTED DATA?" butonuna basın 2 - Loaderi kapatın. 3 - Farklı bir steam hesabıyla steama girin. 4 - Oyun dosyalarını doğrulayın 5 - Yeni steam hesabıyla toopack i kullanmadan en az 1 oyunu tamamlayın
 10. Last week
 11. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 12. ustam bende aldım TooPack Recoil hile 1 saat sonra oyundan atmaya başlıyor yetkililer çözüm sunmuyor çok üzülüyorum ilk başta ilgilenip sonra bırakmak 1 saat sonra hile oyundan atıp duruyor kullanım dışı
 13. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 14. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 15. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 16. Arkadaşlarınızı da bekleriz, İyi oyunlar.
 17. PUBG Mobile Hyper Güncellendi. Tekrar indirmelisiniz.
 18. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 19. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

 20. anladım hocam. magic + antiban da telefondan gırenler gelmıyor dedınız. magic+bypass da telden gırenler gelıyor hıleyı pek abartmadan oynanabılır sanırım. tsk ettım yardımlarınız ıcım alımı yapıcam sımdı
 21. Diğer insanlar sizi izlediğinde hile olduğunuzdan şüphelenmeyecek şekilde kullanmalısınız.
 22. Yorumunuz için teşekkür ederim. Arkadaşlarınızı da bekliyoruz iyi oyunlar.
 23. sızın tecrıbelerınız daha fazladır. bellı etmemek ıcın ne yapmamız gereklı
 24. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Arkadaşlarınızı da bekliyoruz, iyi oyunlar.
 25. merhabalar magic+antibanda uzun süredir ban bildirimi almıyoruz, dediğiniz gibi ban yemeyen hile yoktur fakat belli etmediğiniz sürece.
 26. merhaba dostum. magic + antiban daha mı o zaman ? yanlıs anlama bılmedıgımden soruyorum bır cok hıle denedım ve cok ban yedım tamam ban yemeyen hıle yoktur ama en azından az da olsa guvenılır bır sey arıyorum
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...