Jump to content

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

Administrator
 • Content Count

  18965
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  273

Everything posted by 𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

 1. Discorddan benimle iletişime geçerseniz yardımcı olabilirim. Yakında yurtdışı için yeni bir ödeme yöntemi eklicez
 2. Güvenlik duvarı bir sorun çıkarmaz kullanabilirsiniz.
 3. 2 Ekranda çalışır internal bir üründür, tüm hileler virüs programları tarafından engellenirler. Sadece virüs değil vanguard, faceit veya esea gibi yazılımları da kaldırmanız gerekir.
 4. Şifre eğer satın aldıklarım sayfanızda belirtilmemişse 123'dür.
 5. Merhaba, İkisi de aktif, ikisini de deneyip beğendiğiniz ile devam edebilirsiniz.
 6. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 7. Version

  0 downloads

  Kullanım talimatları satın aldıklarım sayfanızda yer almaktadır.
 8. Merhaba, 2 şekilde ürün vardır. Birincisi key ile çalışan ürünler (sitedeki ürünlerin %90'ı). İkincisi üye girişi yapılan kullanıcı adı ve şifre ile girilen ürünler. Key girilen ürünlerde siz keyi kullanana kadar süreniz başlamaz. Yani diyelimki bir pubg mobile, lol veya valorant hilesi aldınız. Keyinizi 10 gün sonra kullanırsanız süreniz 10 gün sonra başlar yani hiçbir süre kaybı olmaz. Ancak diyelim ki size üyelik teslim edilen bir hile satın aldınız. Bu durumda süreniz üyelik size teslim edildiğinde başlar. 2. ve 3. sorularınızın yanıtı aynı. Eğer süre başlamışsa bir daha durmaz. Oyuna girip girmediğiniz, programı kullanıp kullanmadığınız üreticiyi ilgilendirmez dolayısıyla eğer sürenizi başlatmışsanız süreniz hiçbir koşulda durmayacaktır. Eğer kullanmadığınızda süre duruyor olsaydı 1 günlük ürün satın alarak bunu günde 1 saat kullanarak 24 gün boyunca kullanmanız mümkün olurdu. Hak verirsiniz ki bu durum hiçbir üreticinin işine gelmediği için bu şekilde ürün üretmiyorlar.
 9. Merhaba, hayır yok. Ancak siteye spoofer içeren apex legends hilesi ekleyeceğiz bugün.
 10. Merhaba, tüm bilgiler satın aldıklarım sayfanıza teslim ediliyor otomatik olarak. Oradaki talimatları uygulayacaksınız.
 11. Version

  30 downloads

  Rar Şifresi : 123 Kullanım ile ilgili detaylar Satın Aldıklarım sayfanızdadır.
 12. Merhaba, Üretici windows 10 pro versiyonunu öneriyor ancak Home versiyonda kullanan birçok müşterimiz var. Fakat bir sorun olursa üretici muhtemelen pro versiyon mu diye soracaktır Yani çalıştığından eminiz ancak pro öneriyoruz.
 13. Kart/Havale/EFT seçebilirsiniz orada da kartla ödeme var
 14. Merhaba, Diğer ödeme yöntemini seçip deneyin sorun devam ederse mutlaka bankanızı arayıp nedenini sorun
 15. Merhaba, hangi oyunla ilgili sorduğunuzdan emin değilim ancak sitemizdeki tüm ürünler kaliteli ve kullanımı kolay ürünler. Ana hesabınızla hile kullanmanızı önermiyoruz ancak tercih sizin tabi ki, ürünleri tamamı şu an güvenli ancak geleceği bilemeyiz.
 16. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 17. Dün Vip destek dışına konu açmaktan dolayı uyarı aldınız. 24 saat geçmeden umursamadan konu açmaya devam ediyosunuz bu şekilde size yardımcı olmamız mümkün değil. Umarım bu davranışı sürdürmezsiniz.
 18. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 19. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 20. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 21. Satın aldığınız zaman tüm bilgiler size otomatik olarak teslim ediliyor.
 22. Merhaba, Kullanımı gayet kolay, ayar görüntüsü vs. yok maalesef.
 23. Merhaba, şu an güncel ancak son testler yapılıyor. Alabilirsiniz
 24. Aslında hazır, test edildi bir sıkıntı yok ancak siteye ekleyecek zamanı bulamadık Acil bir durum olmadığı için erteliyoruz sürekli siz isterseniz discorddan ulaşın bana oradan size özel teslim edelim.
×
×
 • Create New...