Jump to content
Duyurular   
 • Valorant Spoofer Sitemize Eklenmiştir.
 • Orijinal PvPlus Lol Script Sitemizde Bulunmaktadır.
 • Orijinal Toir Plus LoL Scripti sitemize eklenmiştir.
 • Tüm Stoklar Sıklıkla Yenilenmektedir.
 • Valorant Hilesi Sitemize Eklenmiştir.
 • Call of Duty : MW - COD Warzone hilesi sitemize eklenmiştir.
 • PUBG Makro Programı Her Oyunda Çalışmaktadır.
 • VModzNet

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

Administrator
 • Content Count

  18244
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  246

Everything posted by 𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬

 1. Speed ve Power'i ona göre ayarlarsanız çalışır.
 2. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 3. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 4. Vip Destek bölümünde konu açarak sorunun ne olduğunu anlatın. Hata varsa ekran görüntüsü paylaşın.
 5. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 6. Merhaba, masaüstünde çalışmaz C ye veya D ye taşıyın. Sonraki konularınızı Vip Destek bölümüne açın
 7. Şu an açık kullanılabilir, tedbir olarak 1 gün testte tutcaz durumunu.
 8. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 9. Güncelleme süresi belli değil ancak büyük oranda tamamlanmak üzere
 10. Siz keyi girmeden süre başlamaz. Başlasa dahi telafi ederiz.
 11. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 12. Oto teslim ve yeterli stok var
 13. Hileyi yapamadığım için iade istiyorum gibi bir şey mümkün değil maalesef. Aldım vazgeçtim, yapamadım, sorun yaşadım uğramak istemiyorum gibi nedenlerle iade yapamazsınız. Çünkü bu ürünler sizin için satın alınıyor ve teslim edildiğinde iadesi mümkün olmaz. Sizin canınızın isteyip istememesine göre biz masraf yapamayız hak verirsiniz ki. Sorun yaşıyorsanız destek talebi açın yardımcı olalım lütfen.
 14. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 15. Merhaba, Lütfen CPU Z kurarak mainboard sekmesinin ekran görüntüsünü discorddan iletin. Bazen pc'e özel spoofer hazırlamak gerekebiliyor, üreticiye gönderelim. Bugüne kadar bu spoofer ile sorunu çözülmeyen kimse olmadı. Ben de aynı spoofer ile sorunumu çözdüm. 2 Kişide sizinle aynı sorun oldu onlara özel dosya hazırlandı ve onların da sorunu çözüldü. Bu tür durumlarda destek istemeniz gerekir.
 16. Şu anda bu özellikleri içeren hileler safe olmadığından eklemiyoruz yakında eklenebilir.
 17. Anlatım satın aldıklarım sayfanızda bulunacak.
 18. Öncelikle iade gibi bir hakkınız yok ancak siz iade istemeden biz ödemenin iade edilmesini bildirdik zaten.. Dilediğiniz yere dilediğiniz şikayette bulunabilirsiniz. Sıkıntıyı dile getirmediniz, sizin yapacağınız işe lanet olsun , içine ettiniz tatilim vs vs. şeklinde bir ton laf söylediniz. Oysa moderatör arkadaşımız sizin hwid kaydınızı yapmak için kaç günlük satın aldığınızı öğrenmek istemişti sadece. Yani tek yapmanız gereken satın aldığınız ürünün ekran görüntüsünü atmak veya 1 haftalık satın aldım demekti. Fakat siz direkt olarak hakaret etmeye başladınız. Aslında buna şaşırdım, yeni bir müşteri değilsiniz ve moderatör arkadaşımız sadece size yardımcı olmak istemiş. Fakat siz ortada olmayan bir sorunu var etmişsiniz. Sizin gibi insanları tanıyoruz, para verdiği zaman karşısındaki kendisinin kölesi gibi gören, karşısındakine saygı göstermeye tenezzül etmeyen zavallılarsınız. Başta söylediğim gibi 1 kuruş bile iade hakkınız yok. Çünkü Argo/hakaret gerçekleştirildiğinde hesabınızın yasaklanıp ücretin iade edilmeyeceğine dair satın alım sözleşmesini kabul ederek satın aldınız. Fakat biz henüz ürün teslim edilmediğinden belki de üzerimizde hakkınız kalabilir diye düşünerek iade gerçekleştirdik. 5 kuruş etmez insanların hakkını almak istemeyiz. Sözleriniz : https://prnt.sc/125nko3 Satın alım sözleşmesi : https://forum.vmodz.net/legal/buy-agreement/ İlgili kural : Herhangi bir şekilde argo/hakaret veya küfür içerikli gönderi olursa üyeliğiniz iptal edilir, ücretiniz iade edilmez.
×
×
 • Create New...