Jump to content

Valorant Ürünlerinde %20 İNDİRİM ! Kupon Kodu : Valo20

skpubg

Vip
 • Content Count

  1819
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  37

skpubg last won the day on February 18 2021

skpubg had the most liked content!

Community Reputation

106 Excellent

Recent Profile Visitors

2859 profile views
 1. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 2. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 3. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 4. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 5. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 6. Öyle bir imkan olursa duyuru geçeriz.
 7. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 8. 1 Yıldır ban yiyen olmadı.
 9. Özetlemek gerekirse "ban riski olmayan hile olmaz". Programlar genelde yakalanmazlar dolayısıyla belli etmediğiniz sürece ban riski düşüktür. Ancak bazen siz belli etseniz de belli etmeseniz de oyun programı algılamayı başarabilir. Bazı oyunlarda yıllardır hiç ban sorunu yaşanmazken bazı oyunlarda zaman zaman sorun olabilir ve program güncellenir. Banlanan programı satmayız, ancak zaman zaman yakalanıp güncellenmek bu işi doğasıdır. Dolayısıyla kaybettiğinizde üzüleceğiniz hesaplarda hile kullanmamalısınız. Size ban garantisi veren siteler ise açıkça dolandırıcılık yapıyorlar. Bu size gerçek hayatta ölümsüzsünüz demeleri gibi bir şey. 1 Dakika sonrasını Allah bilir , hiçbir şeyin garantisi olamaz.
 10. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 11. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 12. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
×
×
 • Create New...