Jump to content

Valorant Ürünlerinde %20 İNDİRİM ! Kupon Kodu : Valo20

Maccy

Moderator
 • Content Count

  2700
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  70

Maccy last won the day on October 29

Maccy had the most liked content!

Community Reputation

186 Excellent

Recent Profile Visitors

3637 profile views
 1. Maccy

  Satın Alma

  Merhaba, güncelleme dolayısıyla bazı ürünlerin stoğu bulunmuyor. En kısa sürede gelecektir.
 2. Merhaba, yakında sitemizde olacak.
 3. Merhaba, ilgili oyuna ait ürünler şu an için güncellemede görünmekte. Maalesef şu an ürün bulunmamakta.
 4. Maccy

  SOT

  Merhaba, şu an için bir problem bulunmamakta. Ban konusunda bir garanti veremiyoruz, çünkü biliyorsunuz birçok sebep ban sebebi olabiliyor. Ürün günceldir.
 5. Merhaba, sorunuzu buradan iletebilirsiniz.
 6. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi. Eğer bizden memnunsanız lütfen Müşteri Yorumları'na tıklayarak konu oluşturun ve bu memnuniyetinizi dile getirin. Bu sayede bize güvenmekte zorlanan kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsiniz.
 7. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi. Eğer bizden memnunsanız lütfen Müşteri Yorumları'na tıklayarak konu oluşturun ve bu memnuniyetinizi dile getirin. Bu sayede bize güvenmekte zorlanan kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsiniz.
 8. Merhaba, güncel ürünlerimizde şu an sorun bulunmamaktadır. Fakat ban riski yok diyemeyiz. Çünkü her zaman yakalanma riski vardır. O yüzden ana hesaplarda, kaybettiğinizde üzüleceğiniz hesaplarda oynanmasını tavsiye etmiyoruz.
 9. Spoof işlemi hesabınız üzerindeki banı kaldırmaz. Bilgisayarınızın banını kaldırır. Cihaz banı yediğinizde Spoof kullanmalısınız.
 10. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi. Eğer bizden memnunsanız lütfen Müşteri Yorumları'na tıklayarak konu oluşturun ve bu memnuniyetinizi dile getirin. Bu sayede bize güvenmekte zorlanan kullanıcılarımıza yardımcı olabilirsiniz.
 11. Maccy

  black squad

  Merhaba, Ürün Private (Slotlu Ürün) üründür. O yüzden diğer ürünlere göre çok daha kalitelidir. Windows 10 sürümünüzün güncel olması gerekmektedir. Hilenin çalışmaması gibi bir durum söz konusu değildir, dijital ürünlerde para iadesi maalesef mümkün olmuyor ancak admin daha detaylı bilgi verebilir bu konuda. Diğer sorularınızı misafir kanalımızdan bana ulaşarak sorabilirsiniz. https://discord.com/invite/a5PEuUtFU6
 12. Merhaba, Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz, bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
 13. Merhaba, Misafir kanalına katılıp bana mesaj atarmısınız. https://discord.gg/zJ9vyU3P
 14. Merhaba, onaylanmadı ise ödeme çekilmemiştir. Çekildiysede onay vermediğinde karta iade sağlanır. Şüpheli işleme düşmüş olmalısınız. Ama VIP Olduğunuza göre satın alım gerçekleşmiş demektir.
×
×
 • Create New...