Jump to content

Valorant Ürünlerinde %20 İNDİRİM ! Kupon Kodu : Valo20

Mammutpas81

Vip
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mammutpas81 last won the day on April 23 2023

Mammutpas81 had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

Recent Profile Visitors

853 profile views
 1. Şöyle diyebilirim Valorant Private kullanan birisi olarak evet ücret pahalı doğru, ancak Türkiye'de bu hilenin ötesine bir hile yok arkadaşım, safe güvenli aimbotu isteediğin kadar zorla rage yapamazsın olmuyorda kaybetmeyeceğin maç yok, sana önerim kesinlikle alman. Sistemleri o kadar iyiki wallhack ayrı aimbot ayrı, saklama sistemi yapmışlar. Çok mükemmel olmuş eğer alırsan güncel anlatımda ben yardımcı olurum. Dc'den bana ulaşabilirsin veya VMODZ ailesindeki yöneticilere. Nasıl kurulur ne yapılır yardımcı olurum. Kesinlikle almanı tavsiye ederim 1 aydır kullanıyorum şuan güncelleniyor hile 1 ay daha uzatacağım, gayet memnunum ban yemedim 1 aay boyunca legit oynadım rage oynadığım noktalar oldu raporlanmaya bağlı birazda diğer hilelerde smooth özelliği sıkıntılı tak diye adama gidiyor aim bunda sanki sen sprey yapıyormuşsun gibi oluyor çok sağlam.
 2. Çok özür dilerim bu durumdan haber değildim, bundan sonra daha dikkatli olacağım sizi gerçekten seviyorum...
 3. Hocam siteniz güzel yıllardır sizden alım yaparım ancak iletişim konusunda biraz fazla bekliyoruz, mesela bir ürün alındığı zaman müşteri ne ister satın aldığı şey'in eline hemen geçmesini bu konuda 1 tık yavaşız, onun dışında pubg ve valo için private hilelerde sorun çıktığı zaman size ulaşmak sizden yanıt beklemek zamandan gidiyor 2 gün'ün gitti benim mesela valo private'de helal olsun sorun yok, çözeceğinize inanıyorum bu tarz durumları. (Private'ler için kullanılan platformda birisi var mesela ona ulaşarak çözdüm valo ve pubg'yi. ❤️ Seviliyorsunuz... PUBG private için diyemem ancak Valorant Private harika o kadar güzel hazırlamışlar ki rage takılamıyorsunuz hiçbir şekilde ve bu sayede güvenli oluyor, vuruşlarınızda mesela aim yardımı alırsanız bile önermiyorum, çok teknik bir kayma oluyor belli etmeyecek şekilde, hile - hileyi anlar o hesapla hareket ederseniz anlarsınız onun dışında imkanı yok anlamanın.
 4. Pc'me format atacağım sizin yanıtınızı bekliyorum, vfx mobil hilesini kullanıyorum... hwis gideceği için üyelik de gidecek süre 13.04.2021'de bitiyor
 5. Merhabalar bir hile önerisinde bulunacaktım, eğer varsa siz bulabiliyorsanız emulator icin bypass ( Telefonda oynuyormus gibi) İstek....
 6. site sağlam arkasında malzemesinin rahat olun.
 7. Mammutpas81

  hile

  Arkadaşım bu hileyi satan site ile alakalı bir durum değil bunlar sadece aracı hilenin yapımcıları öyle görmüş daha güvenilir olsun diye.
 8. hack is frozen diyor? neden hile donduruldu ?
 9. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

×
×
 • Create New...