Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/01/21 in all areas

 1. 1 point
  Şifre eğer satın aldıklarım sayfanızda belirtilmemişse 123'dür.
 2. 1 point
  Merhaba, Üretici windows 10 pro versiyonunu öneriyor ancak Home versiyonda kullanan birçok müşterimiz var. Fakat bir sorun olursa üretici muhtemelen pro versiyon mu diye soracaktır Yani çalıştığından eminiz ancak pro öneriyoruz.
 3. 1 point
  Merhaba, şu an güncel ancak son testler yapılıyor. Alabilirsiniz
 4. 1 point
  Merhaba, Sizin de belirttiğiniz gibi her hile ban riski taşır, siz hwid ban olayına karşı ekstra önlemler var mı diye soruyorsunuz sanırım. Yani hesap ban yiyebilir ama pc ban yemesin bunu nasıl önleyebiliriz diye soruyorsunuz. Bu konuda başlangıçta pc bilgilerini değiştiren ve dolayısıyla ban atıldığında fake bilgilerin banlandığı hileler geçmişte oldu ancak apex ve valorant için bu tür programlar hiçbir zaman var olmadılar. Bu oyunlar için ban koruması ile hwid ban koruması tamamen aynı şeyler. Özellikle valorantta oyun genelde pc ban attığı için hilenin yakalanması demek pcnizin banlanabileceği anlamına gelir dolayısıyla ban riski = hwid ban riski demektir. Başta da söylediğim gibi her hile risklidir. Biz riskli dediğimizde kesin banlanırsınız anlamı çıkmaz ancak yarın ne olacağı hiçbir zaman bilinemez. Örneğin CsGo oyununda son 3 yıldır 1 defa dahi ban sorunu olmadı ama bize sorana risk yok demeyiz hiçbir zaman. Bu oyunlarda hwid ban yaşanması halinde spoofer kullanarak sorunu çözebilirsiniz. Piyasada "Banlanmayan hile" - "Ban garantisi" - "Banlanırsanız paranız iade" - "Hwid ban garantisi" vs. ifadelerini kullanan bir sürü site var ve açıkça hepsi dolandırıcı sitelerdir. Siz ban yedikten sonra size hiçbir şekilde destek olmazlar tek amaçları satın almanızı sağlamaktır. Riski kabul edemeyeceğiniz durumlarda hile kullanmamalısınız.
 5. 1 point
  antivirüs ve defender ayarlarınızdan biri açık ekelntiyi virüs algılayıp siliyor windows güvenlik merkezinden tüm ayarların deaktif oldugundan emın olun ayrıca defender ayarlarınızında aynı sekılde deaktif oldugundan emın olun denedıkten sonra tekrar buradan bilgi verirseniz sevinirim.
 6. 1 point

  Version

  5978 downloads

  Rar Şifresi : 123 Kullanım ile ilgili detaylar Satın Aldıklarım sayfanızdadır.
×
×
 • Create New...