Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/28/21 in all areas

 1. 2 points
  Güzel yorum için teşekkürler. VModz'da her şeyin bir nedeni vardır, 11 yıllık bir platform olduğumuz için koyduğumuz her kural, uyguladığımız her yöntem geçmişte yaşadığımız sorunlar nedeniyle tecrübe sonucu oluştu. Dolar ile fiyatlandırma da bunlardan biri. Örneğin bir ürünü 10 dolara satıyoruz, 10 dolar bugün 84 lira , yarın 87 lira oluyor vs. müşteriler hep zam yapıyoruz diye şikayet ediyorlardı. Üstelik o zamanlar dolar bi bakıyosunuz 5.5 lira olmuş bi bakıyosunuz 7.5 lira olmuş yani fiyat birden bire 55 liradan 75 liraya çıkabiliyordu. Bu yüzden sabit bir fiyat olması için dolar olarak görüntüleniyor ve satın alırken TL'ye dönüşüyor. Tekrar teşekkür ederiz.
 2. 2 points
  Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Bir konuya açıklık getirmek isterim. Hilelerin dolar ile olmasının sebebi hilelerin üreticilerinin biz olmamasından kaynaklanıyor, yani biz hileleri yabancı üreticilerden DOLAR ile satın alıp sizlerle buluşturuyoruz. Yani dolar ile alıp dolar ile satıyoruz, eğer dolar ile alıp TL ile satsaydık dolar kurunda ki hareketlilikten dolayı sabit fiyatı garanti edemezdik çünkü sürekli dalgalanmalar olacak ve bu da sizin satın alacağınız fiyata yansıyacaktı. Bunun olmasını istemediğimiz için böyle bir fiyat politikası güdüyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, bizden ürün satın alan her müşterimizin her konuda ki desteğine özverili bir şekilde koşup çözüm odaklı çalışıyoruz. Temel gayemiz müşteri memnuniyeti ve hiç bir müşterimizin mağdur olmaması, İyi forumlar.
 3. 1 point
  Sadece esp lazımsa VFX alabilirsiniz. ESP + Aim lazımsa Hyper ya da Chloop alabilirsiniz. Esp ve Magic bullet özelliği lazımsa Magic antiban alabilirsiniz. Telefondan girenlerle eşlemek istiyorsanız Bypass alabilirsiniz. Hepsi Çalışıyor Ban riski her zaman vardır ancak şu an hiçbir üründe girişte direk ban yeme gibi bir sorun yok. Hepsi Safe Bahsettiğiniz sorun çözümleri Vip üyelere görünür sadece. Anlatımlar ise satın aldığınızda size otomatik olarak teslim edilir.
 4. 1 point
  Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.
 5. 1 point
  Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.
 6. 1 point

  Version

  9 downloads

  Rar şifresi : ring
 7. 1 point
  Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.
 8. 1 point
  Hi there! i am look for pubg mobile Gameloop Emulator hack. i see there is pubg mobile hack here but im not sure if its for gameloop emulator so i just wanna make sure.
 9. 1 point

  Version

  1316 downloads

  Rar Şifresi : 123 Kullanım ile ilgili detaylar Satın Aldıklarım sayfanızdadır.
×
×
 • Create New...