Jump to content
Duyurular   
  • PVvip ürününü satın alanlar LD Player kullanmalı
  • Call of Duty : MW - COD Warzone hilesi sitemize eklenmiştir.
  • PUBG Lite ve Mobile Stoklar Yenilenmiştir.
  • PUBG Dream Lite Hilesi Sitemize Eklenmiştir.
  • PUBG Lite ban problemi yaşayanlar windows 1909 güncellemesini yüklemelildirler.
  • PUBG Makro Recoil Sitemize Eklenmiştir.
  • VModzNet
Herkes Evinde Oturup Oyun Oynasın Diye Tüm Ürünlerde %5 İNDİRİM Kupon Kodu : corona
  • 0
martenmusa

PUBG PC HİLE SATIN ALMA

Question

Sitede yeniyim ve hiç bir bilgim yok,pubg emülatör pc için hangi hileyi almam gerekiyor ? Ana hesapta kullanmada sıkıntı varmı,ban riski nedir? Vip hile ile digerleri arasındaki fark nedir? Sitede yeniyim hata varsa affola.

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba ücretli ile ücretsiz hile arasındaki fark, ücretli hilenin sürekli güncellenmesi ve kolay kolay ban sorunu yaşanmamasıdır. Unutmayin kimse size emek harcayip yaptigi programı ücretsiz sunmaz. İçerisinde zararlı kodlar vardır çoğunun. Ban konusunda siz belli etmeden oynarsanız sorun yasamazsınız. Ben lite hilesinde survivor ligine geldim ve ban sorunu yaşamadım.

• 0

ben cok bilgisayardan anlamıyorum,hileyi aldıktann sonra hiç bir şey yapmadan kendi güncelleniyormu?yoksa güncellemelerle kendimmi ilgilenmem lazım. Bir de pubg için vip ve başka hileler gördüm hangisini almam gerekiyor? 1 aylık düşündüm ilk başta

• 0

Teşekkürler,yarın sabah bilgisayarıma geçince alıp yüklerim. Son bir soru,belli etmeden oynamak derken,kill sayısı sıkıntımı?yoksa sadece sis içi vb imkansız killerimi kastettiniz?

• 0
Posted (edited)

Hem ölüdürme sayısı hemde sis içi ve görmeden aimi kitlemek gibi davranışlar. 

Edited by Maccy

• 0

Ücretli ve ücretsiz hileler arasındaki en büyük fark virüs farkıdır.

Hiç kimse günler - haftalar - aylar harcayarak yaptığı hileyi bedavaya paylaşmaz.

Bedava hileler içinde sizin pcnizin arkaplanında reklamlara tıklayan, işlemcinizi yorarak btc madenciliği yapan yazılımlar çalışır.

Siz cebinizden para çıkmadığında bedava sanarsınız ancak cebinizden fazlasıyla para çıkar aslında.

Ücretli hilelerde böyle bir sorun olmaz.

• Like 1

• 0

selam.SATIN ALIMI GERCEKLESTIRDIM ve loader indirdim ama sonrasını yapamadım usta.daha once dedıgım gıbı bıraz yeteneksızım ındırme pc ıslerınde.bana uzak baglantı ıle baglanıp yardım edebılecek bırıısı varmı.yardım edın lutfen

aldıgım key ıle uyelık nereden acılacak.sanırsam ondan dolayı yapamadım.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...