Jump to content
Duyurular   
  • Orijinal Toir Plus LoL Scripti sitemize eklenmiştir.
  • Tüm Stoklar Sıklıkla Yenilenmektedir.
  • Valorant Hilesi Sitemize Eklenmiştir.
  • Call of Duty : MW - COD Warzone hilesi sitemize eklenmiştir.
  • PUBG Makro Programı Her Oyunda Çalışmaktadır.
  • VModzNet
PUBG Mobile VFX Hilesinde %10 İndirim Kodu : %10 İndirim Kupon Kodu : VModzFX

Recommended Posts

satmış olduğunuz pubglite hilesi hiç bir işe yaramıyor desem yeri sadece Wall hack var diyer bütün özellikler kaldırılmış hileden dolayısı ile almaya yada lisans yenilemeye gerek yok üstelik vaad ettiyiniz özelliklerin tamamı devre dışı bu doğru deyil bence lütfen üretici ile görüşüp konuyu aktarıp düzeltmelerini sağlayınız bir oyuncu olarak ateş edildiyinde kişinin yerini ben görebiliyorum bize gerekli olan aimbot ve sekmeme hedefe kilitlenme  şu anki halinde hedefe kilitleniyor ama sektiyi için bir tane bile mermi isabet  etmiyor kilitlenmeyi gövdeye yapıyor kafa kızmına yapmıyor oysa rakip hile programları direk kafa kısmına kilitleniyor hareket halindeki hedeflere kilitlenmeside çok iyi 140 km hızla giden motorsikletteki adamı SKS silahı ile üç atışta düşürüyor buda demekki hiç ıskalamıyor başka programların satışınıda yapın lütfen sitenizi takipteyim yakından izliyorum çözümlerinizi bekliyorum saygılarımla

Arkadaşım bu hileyi satan site ile alakalı bir durum değil bunlar sadece aracı hilenin yapımcıları öyle görmüş daha güvenilir olsun diye.

Satın aldığınız üründe zaten aimbot özelliği yok ?

Size taahhüt edilmemiş özellikler kaldırılmış sayılmaz. Zaten sadece görsel özellikleri vaadediyoruz

Özetle hiçbir sorun yok

Farklı bir ürün ekleriz ileride isterseniz onu alırsınız

sayın yönetici ben bu durumdan sitenizi yada sizleri sorumlu tutmuyorum aracı olduğunuzu biliyorum bunu daha önceki yazılarınızda okudum ancak aimbot vardı şimdi yok sadece yine önceden sizin söylediyiniz üzere (birçok ürün satıyoruz hepsini takip etmek mümkün olmuyor )sözünüze dayanarak takip etmenizi öneriyorum hatta rica ediyorum üstelik sitenin hemen girişte kırmızı yazı ile (PUBG Lite kullanıcıları aimsiz versiyonu(V1) kullanın) şeklindeki uyarınızı göz ardı etmeyin lütfen üstelik sekmeme özelliyi de kaldırılmış durumda vaktiniz olursa hilyi kendinizde bir oyunda kullanıp deneyin demek istediyimi anlayacağınıza eminim saygılarımla 

madmad haklı 1 aylık hile aldım sadece yer görüyorum macrosu yok aimi yok karsımdaki adamlar herhalde baska siteden almıs aimi var macrosu var tek atıyor yer görme ile sadece hilesizleri vurabiliyorsun 

Arkadaşlar bu yorumları saçma buluyorum çünkü satın aldığınız üründe "hoplar ve zıplar" yazıyor ama siz gelip bu uçmuyor diye konu açıyosunuz.

Farklı bir ürün getirin derseniz anlarım ancak bu ürünün açıklamasında hangi özellikler yazıyorsa daha fazlası için eleştirmek doğru değil.

Alternatif bir ürün eklicem yakında.

Zaten var olan özelliklerde de bazen sorun olabilir ve düzeltilir.

alternatif ama güvenilir ürün bekliyoruz sayın admin siteniz ilginiz konuşma tarzınız güvenilirliyiniz  mükemmel dolayısı ile klasınıza yakışır bir ürün bu ürünü 150  liraya satacağınıza onu 200 e satın ancak güvenilir olmalı ve full+full olmalı 🙂 saygılarımla

• Create New...