Jump to content

zSergio

Vip
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

269 profile views
 1. Oto teslim mi? Oto teslim ise stokta kac adet var? Arkadaslarima da alacagim lakin beklemek istemiyoruz uzun sure. Umarim oto teslimdir
 2. iadeye gerek kalmadı. key'i en yakın vakitte bekliyorum
 3. hocam admine neyi bildirdiniz iade talebimi mi? ona göre lol hilesinin resmi sitesinden alım yapacağım. dediğim gibi aciliyeti vardı bu hilenin benim için. 3-4 arkadaş toplandık rank kasacağız diye.. hile yok ortada. suç ne sizin ne benim.. o yüzden size asla ama asla kızmıyorum, hakkımda yok. sadece olay şu; 2-3 gün önce 1 günlük lol script hilesi satın aldım. anında key verdi. aa süpermiş oto teslimat diyince bugün saatler önce ise 1 haftalığını sipariş verdim. lakin manuel teslimat diyor. ben bunu anında teslimat bilerek satın aldım eğer teslimatı yapılmamış bir siparişi iptal edebiliyorsak, bana bunun bilgisini verirseniz hilenin yapımcı sitesinden satın alacağım. @skpubg @Maccy @𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬 @skpubg hocam onlinesin forumda geziyosun lastseen olarak. konuyada girdin tekrar 2. yanıtımdan sonra. yanıt mı yazmak istemiyorsun yoksa konu hakkında bilgin mi yok bi açıklama yaparsan bizimde 3-4 arkadaş sabahlama hayallerimiz 1 kişiye bağlı olup suya düşmemiş olur ne dersiniz?
 4. henüz teslimatı yapılmamış bir hileyi iade edebilmek mümkün mü? @skpubg @Maccy
 5. lite'de speed hack var. lakin takılmalar söz konusu yani kullanışlı değil.
 6. Hoş Geldiniz. Lütfen etrafa göz atmak ve diğerlerini tanımak için çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormakta tereddüt etmeyin.

×
×
 • Create New...