Jump to content
Duyurular   
  • PVvip ürününü satın alanlar LD Player kullanmalı
  • Call of Duty : MW - COD Warzone hilesi sitemize eklenmiştir.
  • PUBG Lite ve Mobile Stoklar Yenilenmiştir.
  • PUBG Dream Lite Hilesi Sitemize Eklenmiştir.
  • PUBG Lite ban problemi yaşayanlar windows 1909 güncellemesini yüklemelildirler.
  • PUBG Makro Recoil Sitemize Eklenmiştir.
  • VModzNet
Herkes Evinde Oturup Oyun Oynasın Diye Tüm Ürünlerde %5 İNDİRİM Kupon Kodu : corona
  • 0
salgur

bansız hile yok diyonuz başda sonra ban yiyince bizlik bişey deil

Question

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba, 

Biz hilelerimiz ban riski taşıyor demedik. Sadece ufakta olsa vardır dedik. Ben 6 aydır hile kullanıyorum ve 4 aydır VMODZ müşterisiyim. Demek ki bir hata yapmışsınız ban yemişsiniz. Ve böyle bir konu açmak bilemiyorum. Ben müşteriyken dahi ban yedikten sonra bir hesap daha açtım böyle konu açmak yerine. Zaten hileyi orjinal hesabınızda denemeniz çok saçma.

• 0
Posted (edited)

Öncelikle merhaba guzel kardesim. 

hile üreten satan her kim olursa olsun yüzde yüz ban yok derse inanma .

risk büyük hile her zaman tehlikeli  aim magic bullet gibi özellikler başlı başına beladır. 

vmodz adminleri çalışanları uyarı konusunda öncelikle  belirtiyorlar kullanmayın eğer dinlemiyor saniz sorumluluk size ait .

Senin hesabın  takipe takildiysan eğer başka bir hile dahi olsa banlar seni ..

Ben 9 ay hile satın aldim ban yemedim ama tehlikeli magic aim gibi özelliği açtığım için ban yedim bu benim hatam şuan oynuyorum  2 ay olucak sadece görme ile oynuyorum herhangi bir sorun yok ..

iyi bir tavsiye   etmeyin açık açık .

Edited by cinardrc

• 0

Size açık açık ban riski olmayan hile olmaz deniyor ancak siz kandırılmak istiyorsunuz.

Size ban garantisi veren yerler sizi dolandırıyorlar.

Ban riski olmayan hile olmaz, bu her hile kullanan banlanacak anlamına da gelmez.

10 yıl banlanmasanız dahi ban riski yok diyemeyiz çünkü yarını ancak Allah bilir.

Dolandırılmak istiyorsanız ban garantisi veren yerlerden alışveriş yapabilirsiniz.

Biz bir kaç kuruş para kazanmak için kimseyi kandıramayız.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...