Jump to content
Duyurular   
  • PUBG Lite Günlük Stoklar Yenilenmiştir.
  • Valorant Hilesi Sitemize Eklenmiştir.
  • Call of Duty : MW - COD Warzone hilesi sitemize eklenmiştir.
  • PUBG Makro Programı Her Oyunda Çalışmaktadır.
  • VModzNet
PUBG Mobile VFX Hilesinde %10 İndirim Kodu : %10 İndirim Kupon Kodu : VModzFX
recepglp

İlgilenilmiyor[ÇÖZÜLDÜ]

Recommended Posts

Merhaba,site moderetörleri neden forumlarıma cevap vermiyor neden ilgilenilmiyor acaba açtığım forumlara yanıt verilmiyor şuan ilk defa böyle bir durumla karşılıaşıyorum umarım eskisi gibi ilgilenir ve bana yardımcı olursunuz

Merhaba, bizim de bazen kişisel işlerimiz olabilir bu nedenle bazen geç dönebiliriz ancak bu süreç hiçbir zaman 12 saati aşmıyor.

Bu konuda biraz anlayışlı olmanız gerekir çünkü Sabah 5'inde de konu açan var gece 12'de de.

İlgilenilmiyor diyebilmez için açılan konunuza hiçbir şekilde yanıt gelmemesi gerekir.

Geç yanıt ilgisizlik demek değildir lütfen bu şekilde düşünmeyin.

Açtığınız konuya 1 saat sonra moderatör tarafından yanıt verilmiş ve şu an 2. saat içinde ben konuyla ilgileniyorum.

Ne zannediyosunuz anlamıyorum, burası bir devlet kurumu olsa bile (ki değil) belirli saatlerde çalışılır, 1 saat içinde size dönüş yapılmasını nasıl ilgisizlik olarak tanımlarsınız.

Biz size gece 2-3 olsa dahi dönüş yapıyoruz. Gerçekten üzüldüm bu konuyu açmanıza

Sizi bayadır takip ediyorum ve çok öncesinden beri de müşterinizim farklı farklı hesaplarla kayıt olarak sitenizden devamlı alışveriş yapıyorum bu konuyu açmamın nedeni ilk defa böyle bir şey yaşadığım için oldu  kusuruma bakmayın iyi çalışmalar efendim..

Elimizden gelen en hızlı şekilde size yardımcı olmaya çalışıyoruz ancak bazen il dışına çıkıyoruz 12 saat sonra dönüş yapabiliyoruz.

Fakat size yine bir kaç saat içinde dönüş yapılmış, sizin aracılığınızla tüm müşterilerimizin bizim de bazen bazı işlerimiz olabileceğini , hasta olabileceğimizi düşünmesini rica ediyorum.

İyi oyunlar 🙂

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...