Jump to content

cihatali

Teşekkürler vmodz

Recommended Posts

Vmodz la geçen hafta tanıştım. Forumda bir süre gezindim hileler konusunda acaba çalışır mı acaba fake mi diye aklımdan geçmedi değil. 
Düşündüğümün aksine bankada böyle ilgi göremezsin. Satın almadan hilelerde ki yazıları okuyun sistem uygunsa gözünüz kapalı indirin. Ardından nasıl kullanılacağı detaylı olarak geliyor. Ayrıca sorunlar olursa discord kanalından yazıyorsun anında çözüm oluyorlar. 

Samimiyetimle söylüyorum çok iyisiniz. Sadece hileler dolar üzerinden olduğundan pahalı geliyor bize. İlginiz için teşekkürler. Artık hep burdayım. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Bir konuya açıklık getirmek isterim.

Hilelerin dolar ile olmasının sebebi hilelerin üreticilerinin biz olmamasından kaynaklanıyor, yani biz hileleri yabancı üreticilerden DOLAR ile satın alıp sizlerle buluşturuyoruz. Yani dolar ile alıp dolar ile satıyoruz, eğer dolar ile alıp TL ile satsaydık dolar kurunda ki hareketlilikten dolayı sabit fiyatı garanti edemezdik çünkü sürekli dalgalanmalar olacak ve bu da sizin satın alacağınız fiyata yansıyacaktı. Bunun olmasını istemediğimiz için böyle bir fiyat politikası güdüyoruz.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, bizden ürün satın alan her müşterimizin her konuda ki desteğine özverili bir şekilde koşup çözüm odaklı çalışıyoruz. Temel gayemiz müşteri memnuniyeti ve hiç bir müşterimizin mağdur olmaması, İyi forumlar. 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Güzel yorum için teşekkürler.

VModz'da her şeyin bir nedeni vardır, 11 yıllık bir platform olduğumuz için koyduğumuz her kural, uyguladığımız her yöntem geçmişte yaşadığımız sorunlar nedeniyle tecrübe sonucu oluştu.

Dolar ile fiyatlandırma da bunlardan biri. Örneğin bir ürünü 10 dolara satıyoruz, 10 dolar bugün 84 lira , yarın 87 lira oluyor vs. müşteriler hep zam yapıyoruz diye şikayet ediyorlardı. Üstelik o zamanlar dolar bi bakıyosunuz 5.5 lira olmuş bi bakıyosunuz 7.5 lira olmuş yani fiyat birden bire 55 liradan 75 liraya çıkabiliyordu. Bu yüzden sabit bir fiyat olması için dolar olarak görüntüleniyor ve satın alırken TL'ye dönüşüyor.

Tekrar teşekkür ederiz.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...