Jump to content
Duyurular   
  • PUBG Lite ban problemi yaşayanlar windows 1909 güncellemesini yüklemelildirler.
  • PUBG Pak Recoil (yeni viphack) Sitemize Eklenmiştir.
  • PUBG Makro Recoil Sitemize Eklenmiştir.
  • Fortnite Hilesi Sitemize Eklenmiştir.
  • Cod Mobile Hilesi Sitemize Eklenmiştir.
  • Sitemize Rust - R6 - Arma 3 - Black Squad hileleri eklendi.
  • VModzNet
PUBG Lite ve PUBG Mobile Kullanıcıları Aim ve Recoil Kullanmayın
MACRO

Çok Güzel

Recommended Posts

Öncelikle  VModz  ailesini tebrik ederim güzel işler başarmışsınız hile konusunda ama söylemem gereken birşey varki oda fiyatı  bizim vatanımız tl olarak hesap görmekteyiz neden usd birimiyle çalışıyorsunuz onu anlamış degilim almak istediğim bir hile var fiyatı 470 tlyi geçiyor bu parayla bizler size nasıl yardımcı olabiliriz hadi 1 aylık olmasida insanı geriyor oda ayrı bi mevzu tabi bir severlik alalım diyelim verelim 500 tl 1 aylık olsun ben oynadığım oyunun bağımlısıyım 2 ay geldiğinde acaba gücüm buna yetecek mi onuda düşünüyorum gerçekten bu konuda yenilik yapmanız gerekiyor VModz ailesi basarilarinizin devamını diliyorum yanlış anlaşılmak istemem ama çoğu oyuncu bu fiyatları gördü mü heleki sitesi türk olan ve müşterisi türk olan ister istemez adam fiyatı gördü mü sitenin içine bile girmiyor okuduğunuz için teşekkürler ıyi çalışmalar VModz ekibi.

Merhaba , çok haklısınız ancak bizim de çok haklı gerekçelerimiz var.

Bu sitede sattığımız tüm ürünleri biz satın alıyoruz. Üreticilerin hepsi yabancı ve biz onlardan dolar ile satın alıyoruz.

Daha önceden dolar ile alsak bile sitemizde TL fiyat yazıyordu ancak bildiğiniz gibi dolar sürekli çıkıyor veya düşüyor.

Dolayısıyla ürünü dolar ile aldığımız için fiyatı da çıkıyor veya düşüyordu.

Böyle olunca müşteriler hep "neden zam yapıyorsun" diyorlardı. Ama aslında hiç zam yapmıyorduk.

10 dolara sattığımız ürün bugün 55 lira , yarın 60-65 lira ediyor. Fiyat değişince zam yaptık sanılıyor.

Ancak 10 dolar yazdığımızda bu hiç değişmeden sabit kalıyor , bu yüzden fiyat dolar ile ancak ödeme yaparken TL'ye dönüyor.

valla ben sımdı hıleyı satın aldım sıze bı ıylık yaptım key bekliyorum aktıf etmek ıcın haklı olabılırsınız evet ama ne kadar güzel seyler okadar cok musterı bundanda emın olun 

• Create New...