Jump to content

MaMi

Moderatör
 • Content Count

  2070
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

Everything posted by MaMi

 1. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 2. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 3. Stoklar en kısa sürede güncellenecektir
 4. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 5. MaMi

  destek

  Ücretli destek mevcut. Vip destekte mevcut herhangi bir problem yaşıyorsanız vip desteğe destek talebi açın kısa sürede geri dönüş yapılacaktır
 6. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 7. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 8. Biz hileleri sizin için yabancı üreticilerden temin ediyoruz onlarda maalesef sadece dolar ile işlem yapıyorlar. Dolar ile aslında fiyatı sabit tutabiliyor öbür türlü tl bazında yazmış olsak sürekli dalgalanmalar olduğu için fiyatlarda sabit olmayacaktır. Güzel yorumunuz içinde ayrıca teşekkür ederiz.
 9. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 10. Satın alım işleminin tamamlandığından emin misiniz? Yani ücret kartınızdan çekildi mi? Eğer öyleyse bize dekont iletin lütfen
 11. Çalışıyor. Hile aylık olarak satılıyor
 12. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 13. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 14. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 15. Bakın siz önceden destek ekibindeydiniz bu tür konuların yerinin vip destek olduğunu bildiğiniz halde flood yaparak buraya da açıyorsunuz bir sonraki uyarımda ceza alırsınız haberiniz olsun.
 16. maalesef sadece aylık satışı mevcut dilerseniz diğer haftalık olanlardan satın alabilirsiniz.
 17. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 18. Hem hesabınız ban yer hem de bilgisayarınız bilgisayar banı yediğinizi öğrenmenim yolu yeni bir hesap açın oyuna girin eğer hemen ban yerseniz pc banı yemişsinizdir
 19. ürünün açıklama kısmında hangi laptoplarda çalışmayacağı yazılmış. Tek Kullanımlıktır. Bilgisayarınızı yeni bir pc haline getirerek PC BAN'ı kalıcı olarak kaldırır. Desteklenen Bilgisayarlar : TümPC'ler / Bazı Laptoplar hariç (aşağıdan okuyun) DİKKAT ! Bu ürün HP, Dell (Alienware dahil) , Lenovo ve Acer Markalı Bilgisayarlarda Çalışmaz.
 20. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 21. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 22. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 23. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 24. Konuyu vip desteğe açın ordan yardımcı olmaya çalışalım.
×
×
 • Create New...