Jump to content
Duyurular   
 • Valorant Spoofer Sitemize Eklenmiştir.
 • Orijinal PvPlus Lol Script Sitemizde Bulunmaktadır.
 • Orijinal Toir Plus LoL Scripti sitemize eklenmiştir.
 • Tüm Stoklar Sıklıkla Yenilenmektedir.
 • Valorant Hilesi Sitemize Eklenmiştir.
 • Call of Duty : MW - COD Warzone hilesi sitemize eklenmiştir.
 • PUBG Makro Programı Her Oyunda Çalışmaktadır.
 • VModzNet
Bayram Boyunca Tüm Ürünlerde %15 İndirim Kupon Kodu : Kupon Kodu : terorisrail

MaMi

Moderatör
 • Content Count

  1734
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

Everything posted by MaMi

 1. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 2. Şu an için yok maalesef
 3. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 4. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 5. Hile son gelen güncelleme için güncellemeye alındı
 6. Spoofer çalışıyor satın alırsanız detaylar satın aldıklarım sayfasında yer alıyor
 7. Keyinizi aktif etmediğiniz sürece kullanım sürenizden eksilmez.
 8. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 9. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 10. Hilede bir sorun yok son gelen güncelleme için güncellemeye alındı güncelleme bittikten sonra süre telafisi yapılacak.
 11. Bazen ürünler yeni güncelleme ile riskli özellikler kaldırılabiliyor bazen de yeni özellikler eklenebiliyor. Eski özelliklerde ban riski olduğu için kaldırıldı bir süreliğine.
 12. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 13. Her hilenin ban riski vardır ancak sitemizde bulunan hilelerin hepsi anticheat koruması sağlıyor rahatlıkla kullanabilirsiniz tabii ban riskini göz ardı etmemek lazım.
 14. Spoofer satın alarak. Bu aldığınız hata donanım banı yediğinizi gösteriyor donanım banınıda spoofer ile kaldırabilirsiniz.
 15. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 16. Konu yanıtlandı ve çözüldü olarak işaretlenip kilitlendi.
 17. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 18. Telefon hilemiz mevcut değil ancak emülatör için olan hileyi bir kaç gün içinde getiricez.
 19. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 20. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
 21. Henüz net bir bilgimiz yok. Ama merak etmeyin süre kaybınız olmayacaktır.
 22. Ürün şu an güncel değil. Süreniz gitmiyor merak etmeyin herhangi bir süre kaybı yaşamayacaksınız.
 23. Destek talepleri yalnızca Vip Destek bölümüne açılmalıdır. Bu konu yanlış alana açıldığı için kapatıldı. Yanlış alana açılan konular uyarı almanıza sebep olur. Uyarı puanları forum yetkilerinin kısıtlandırılmasına neden olabilir. Sonraki süreçte kurallara uygun hareket etmenizi öneriyoruz.
×
×
 • Create New...