Jump to content

adana

KANKA HESAP GİTTİ ÇÖZUMU VARMI[ÇÖZÜLDÜ]

Recommended Posts

KANKA PUBG MOBİLEDE 2 . SEZONDAN BU YANA OYNADIĞIM HESAP PATLADI 10 YIL BAN ATTI AÇTIRMANIN BİR YOLU YOKMU HİLEYİ HİÇ BELLİ ETMEDİĞİM HER MAÇ 8 . 10 KILIN ÜSTÜNE ÇIKMADIM BU OYNANIŞ TARZINA ATILAN BİR BAN OLAMAZ LÜTFEN YARDIM 

Yıllardır hile kullanırım ve  bir hile kullanıcısı olarak söylemek isterimki hiçbir zaman hile kullanılan hesabın ban yememe garantisi yoktur istediğiniz kadar legit oynayın en ufak tartışma konusu olabilecek bir vuruşta  veya ilginç timeinglerde  reportlanabilirsiniz hatta sırf keyfi bile report yediyseniz oyunlarınız baştan sona taranır ve ufacık bir aksilik görülürse ban yemeniz olağandır.

Açtırmak biraz imkansız diyebilirim çünkü 3. parti  yazılım sebebi ile atılan banların geri dönüşünü ben pek görmedim ama yiinede forumda sorup cevap aramakta fayda vardır.

Teşekkürler..

• Like 1

𝔅ყ𝔖𝔞𝔅𝔬, 19.04.2024 - 00:17 yazdı:

Hangi ürünü kullanıyorsunuz ?

vfx kanka mesajı yenı gördüm 

tr_yasn07, 19.04.2024 - 00:39 yazdı:

Yıllardır hile kullanırım ve  bir hile kullanıcısı olarak söylemek isterimki hiçbir zaman hile kullanılan hesabın ban yememe garantisi yoktur istediğiniz kadar legit oynayın en ufak tartışma konusu olabilecek bir vuruşta  veya ilginç timeinglerde  reportlanabilirsiniz hatta sırf keyfi bile report yediyseniz oyunlarınız baştan sona taranır ve ufacık bir aksilik görülürse ban yemeniz olağandır.

Açtırmak biraz imkansız diyebilirim çünkü 3. parti  yazılım sebebi ile atılan banların geri dönüşünü ben pek görmedim ama yiinede forumda sorup cevap aramakta fayda vardır.

Teşekkürler..

eyvALLAH dostum bende ümitli değilim olsun mesele değil yenı hesap açıp devam ediyorum 

adana, 22 dakika önce yazdı:

vfx kanka mesajı yenı gördüm 

eyvALLAH dostum bende ümitli değilim olsun mesele değil yenı hesap açıp devam ediyorum 

aynen öyle yapacak birşey yok oyuna devam 🙂

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...