Jump to content

muslap

''7'' Yıl

Recommended Posts

evet tam 7 yıl oldu Vmodz sürekli takip etmesem de güvenle alabileceğiniz bir site diğer siteler gibi biz yaptık ettik felan havalarına girmiyorlar doğru ve öz şekilde üretici biz değiliz diyorlar,  kimsenin parasını vs çarpma derdinde değiller.  program hakkında her türlü yardımcı oluyorlar  neden programların fiyatı yüksek üreticiler yabancı döviz kuruna göre belirleniyor. işlerini iyi takip ediyorlar 7. yılımızdan 8. yılımıza gireceğiz teşekkürler Vmodz kolay gelsin bir gün discorta birebir sohbet etmemiz dileği ile. 

Edited by muslap
harf hatası nedeni ile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merhaba,

Aramızda uzun süredir var olan arkadaşlarımızın yorumlarını görmek mutluluk verici. Birçok müşterimiz olduğu ve sürekli sirkülasyon olduğu için tek tek kimin ne kadar süredir bizimle olduğunu aklımızda tutamıyoruz tabi ki ancak umarım sizler gibi uzun yıllar bir arada olabileceğimiz nice müşterilerimiz olur.

7 yıl az bir zaman değil, bu süreç içerisinde mutlaka eksik kaldığımız durumlar olmuştur ancak dürüstlüğümüze inandığınız için bunların elimizde olmayan durumlar olduğunu düşünmüşsünüzdür diye düşünüyorum. 

Diğer sitelerin neden "biz üretiyoruz" havasına girdiklerini anlamıyorum doğrusu. Türkiye'de kendi ürettiği ürünü satan neredeyse hiç kimse yok, sanırım müşterilerinin başka bir arayış içine girmemeleri için bunu yapıyorlardır ancak bizi VModz yapan şey dürüstlük olduğundan ne diğer siteler gibi "ban garantisi" verme saçmalığına ne de her şey bize ait yalanına hiçbir zaman girmedik. 

Umarım uzun yıllar daha aramızda olursunuz.

Keyifli oyunlar dilerim.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...